Wpis z mikrobloga

@N0nomnismoriar: No ja kaca dzisiaj miałem tak od 6 rano jak zeszło, do jakiejś 19-20 i dopiero teraz normalnie się czuję.
No dawki 600mg+ to hardcore już jest+kofeina do tego stary.
@Gzyro: mi matka mierzyła tętno i chciała po karetkę dzwonić taka tachykardia wleciała, a świadomości na początku zero... Totalny rozłam ego i ogólnie bycia, mało co pamiętam oprócz rozmywających się pastelowych zorzy takich jak morze i tego że jak patrzyłem na gąbkę na biurku to miałem wrażenie że nią jestem i czuję oraz widzę jak gąbka, albo że jestem chmarą miliarda rozbitych atomów lub cieczą. Tyle pamiętam z tamtej nocy. OSTRE
@Gzyro: ważyłem wtedy 59/60 kg więc to też może być kluczowy aspekt, wtedy z tego co dobrze pamiętam to też 600 mg 2 opakowania i naraz to #!$%@?łem i później poszedłem na godzinę na dwór, wróciłem, wziąłem gorącą kąpiel i w tej wannie mnie #!$%@?ło że PRAKTYCZNIE NIE MOGŁEM Z NIEJ WYJŚĆ BO ZACZĄŁEM TRACIĆ ŚWIADOMOŚĆ. Bardzo to było naiwne, jeszcze przeczytałem na hyperrealu że jak wypiję energetyka to to jeszcze
@Gzyro: no ja to miałem takie szczęście w nieszczęściu że zawsze mnie jakieś haluny dopadły, no chyba że leżałem z muzyką w ciemnym pokoju to tylko CEVy... Ale jak miałem się wybrać do łazienki to dopiero była wyprawa życia. Raz miałem wrażenie że spadam siedząc na kiblu jakąś oświetloną studnią w dół... Daj spokój
Zbyt pewnie się poczułem wtedy bo często brałem 300mg i ogarniałem, nie miałem aż takiego zaniku świadomości
@N0nomnismoriar: Waliłeś deksa codziennie? Ja 1 raz w życiu wziąłem to w ciągu.
1 dnia chyba z 500mg, a drugiego z 300mg i było słabo 2 dnia no nie polecam.
To się nie nadaję do ćpania w ciągu, ja np stosuje zasadę i zawsze to robiłem, że np 600mg-3 tygodnie przerwy itp.
A wczoraj jak na fazie byłem, to szczęka tak mi latała od sero, że to #!$%@?.
Jak po jakimś
@Gzyro: mi tak dygotała szczęka jak zimna czasem, nie no nie waliłem codziennie bo po pierwsze to byłoby zbyt męczące dla organizmu a po drugie no nie działało by tak samo ale faktycznie miałem epizod gdzie przynajmniej raz czy dwa razy w tygodniu korzystałem, na zmianę z antidolem