Wpis z mikrobloga

Nie no fajnie, ze Lech wygrywa ale niektorych to ponosi fantazja i juz zastanawiaja sie co dalej po wygranej LKE xDDD i czy z automatu sa w LE, ludzie przystopujcie troche. Oni jeszcze nawet nie sa w 1/4 wystarczy, ze wyjda zesrani na rewanz i moze byc ciezko, tym bardziej, ze nie ma juz zasady bramek na wyjezdzie... a jeszcze moze byc tak, ze Lech sobie nabije punkty do rankingu UEFA, a w lidze sie zesraja i #!$%@? im to da (po za hajsem) #mecz
  • 9
@Braand: w lidze to mnie Lech nie obchodzi, w pucharach kibicuje im całym sercem. To już jest ta faza, że może ponosić fantazja, trzeba wierzyć we własne możliwości - jak nie teraz, to kiedy? W kolejnej rundzie nie ma już podziału na ścieżki, przy dobrym losowaniu naprawdę jest szansa na półfinał. Nie do przejścia byłby Villarreal, West Ham, Fiorentina i Nicea, cała reszta na luzie do powalczenia.
@EndThis: szkoda, ze te punkty nam za duzo nie daja, bo jestesmy w dupie stawki w rankingu. Marzy mi sie chociaz pewne miejsce w LE a i LKE bym zaakceptowal. A do tego brakuje nam w #!$%@?
@Smolarek212: alez ja sie tam ciesze z tego zwyciestwa i np. wolalbym 3 polskie kluby w tym niby slabym pucharze niz z 1 w LM czy 2 w LE, Bo w LKE moga dostarczyc emocji, a nie byc dawca pkt. Po za tym w LKE tez sa mocne druzyny.
@Braand: A no właśnie, pewnie gdyby Lech czy jakiś klub awansował jakimś cudem do CL i by tam 6 meczy przegrał, to wtedy eksperci by mówili że w sumie to mogliby odpaść i grać w ECL XD
Owszem w EL są mocne, ale optymalnie dla takiego Lecha np zmierzyć się z drużynami w Fazie Grupowej pokroju Arsenalu i Realu Betis a np z trzecim jakimś Żurychem powalczyć z 3 miejsca wejście
@EndThis: Chodzi mi o to, ze aktualnie te punkty nam nic nie daja. By z tego by byl jakis wiekszy zysk musialoby punktowac wiecej naszych druzyn, a nie jedna. No i rywale tez beda punktowac znacznie lepiej niz przed wprowadzeniem LKE, a u nas juz sie podlicza ile to punktow i jak to duzo ale nikt nie bierze pod uwage tego, ze inne ligi punktuja tez wiecej.