Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem tego zarzutu że "Jann dostał 3x więcej punktów od widzów", no mógł mieć nawet milion więcej ale pierwsze miejsce u widzów to nie było zwycięstwo. Jury go nie doceniło i tyle. Tak jak Szpaka w finale kiedyś.
#eurowizja
  • 19
@Patryk4: Zasady zwycięstwa w eliminacjach zostały zmienione 4 dni przed eliminacjami. W poprzedniej edycji top 3 uczestników wybranych przez widzów + jury miało dogrywkę, gdzie decydowali już sami widzowie. "Jann dostał 3x więcej punktów od widzów" to nie zarzut, a raczej rozgoryczenie, bo całe eliminacje i tak były ułożone pod to, aby to Jury zdecydowało kto jedzie.
A co do Szpaka w finale, to już kiedyś było mówione, że podczas występu
@Patryk4: "Jury" czyli:

Edyta Górniak która ma ból dupy o przegraną z podobnym wykonawcą, Szpakiem właśnie. Jej syn się zadaje się z Blanką, a ona sama wydaje płyty w Warner Music - tej samej wytwórni która wydaje Blankę.

Zresztą Warner wydaje też płyty kolejnego członka Jury - Marka Sierodzkiego. Oraz regularnie współpracuje z trzecim członkiem Jury - Marcinem Kusym Dyrektorem Polskiego Radia, któremu Warner Music płaci za emisję i promowanie swoich
@holka-kofolka: tamten mój wpis zgadzał się z późniejszymi faktami. Bo TVP gdyby decydowało wtedy odgórnie to nigdy by nie dało 12pkt na tamtą lgbt piosenkę.
Dziwne aby być na tagu eurowizja i nie pisać o tvp, jak tylko oni biorą w tym udział. Każdy kto ma inne zdanie niż Ty to obrońca tvp.
@Mirkosoft przecież to show biznes, tam zawsze rządziły układy i pieniądze. Zarówno tutaj jak i w stanach, w
@Patryk4: Z jakimi faktami, że w TVP nie można mieć swojego zdania? ( ͡° ͜ʖ ͡°) na eurowizji jurorzy głosują indywidualnie, ale jak widać, zarówno w finale, jak i na krajowych preselekcjach TVP nie może się z tym pogodzić, tylko że teraz nikt im nie może spojrzeć na ręce i ujawnić ewidentnej korupcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mirkosoft: Szpaka oficjalnie jury nie doceniło, a tak naprawdę nie chcieli głosować na Polskę. Bo Polacy za granicą zachowują się właśnie tak jak po wybraniu Blanki. Same kłótliwe komentarze i to nie na lokalnych portalach tylko na tych międzynarodowych i po angielsku żeby wszyscy poczytali jacy polacy są ograniczeni. Wybrano Blankę to jest naszym reprezentantem, nawet tych co im się to nie podoba. Jakoś w innych krajach nie widzę gownoburzy na
Szpaka oficjalnie jury nie doceniło


@Patryk4: Pisałeś że Jury nie doceniło Jann, tak samo jak Szpaka. Nie pisałeś tylko o Szpaku. Więc próbujesz teraz zmieniać sens swojej wypowiedzi albo nie rozumiesz słowa pisanego - które sam napisałeś. Zresztą to nie jest to samo Jury i nie funkcjonuje na takich samych zasadach.

Nie wiem co do tego ma Szpak i Twój brak wiedzy na temat jego wyniku. Szpak miał rewelacyjny wynik wśród
@Mirkosoft:

Fani i komentatorzy Eurowizji z całej europy się krytycznie odnoszą do tej sytuacji.


Komentatorzy europejscy podłapali temat, bo stał się medialny przez Polaków, którzy robią gównoburze w całym internecie. Podobnie jak z występem tej ze Spice Girls i Black Eyed Peas na sylwestra. Inaczej nikt by nie zwrócił na to uwagi. Stąd się wzięły te komentarze na "całym świecie".

Nie wiem co do tego ma Szpak i Twój brak wiedzy
z takimi faktami że to nie tvp wybrało dla San Marino 12pkt od nas


@Patryk4: a kto wybrał i to dwa lata pod rząd 12 pkt. od Polski dla San Marino? ( ͡° ͜ʖ ͡°) a może Polska wzięła udział w ewidentnej ustawce jurorskiej i nikt jej nie poinformował XD po prostu Polacy dogadali się z SM na wymianę punktów, ale San Marino strollowało Polaków wysyłając gejowskiego
Pewnie wśród widzów też są holki-kofolki którym się to podoba.
Ciekawe, że Polska z San Marino raz się "wymieniła" głosami to krzyk, szok, niedowierzanie, protesty, wyzwiska. Ale...
Gdy Cypr i Grecja oraz inne państwa co zawsze sobie dają najwyższe noty robią to co roku to problemu nie ma, nikt nic z tym nie robi. Ich jury jest legalne, tylko nasze nie.
a kto wybrał i to dwa lata pod rząd 12 pkt. od Polski dla San Marino?


@holka-kofolka: które dwa lata pod rząd 12 pkt dostało San Marino od nas?

Wskaż mi chociaż jeden rok, w którym polscy widzowie dali 12 punktów San Marino. Kłamać trzeba umieć i tej właśnie umiejętności brakuje Wam w TVP


@holka-kofolka: Półfinał 2021 San Marino dostaje od nas głosami "widzowie i jury" 12 punktów (2+10)
Komentatorzy europejscy podłapali temat, bo stał się medialny przez Polaków, którzy robią gównoburze w całym internecie.


@Patryk4: Stał się medialny przez Polaków którzy robią syf z udziału w konkursie i pozorują wybór szmiry za pieniądze Warnera - czyli decydentów z TVP. Materiał który podlinkowałem wyszedł kilka godzin po ogłoszeniu wyniku - na tydzień przed opublikowaniem występu Blanki na kanale ESC. I bardzo dobrze że jest negatywnie komentowany taki wybór.

Szpak to
Półfinał 2021 San Marino dostaje od nas głosami "widzowie i jury" 12 punktów (2+10)


@Patryk4: Ja pytałam o 12 punktów od widzów dla San Marino a Ty piszesz, że widzowie dali 2 punkty, ta dyskusja nie ma dalszego sensu, bo bardzo wybiórczo interpretujesz fakty. Wyjaśnię Ci jak krowie na rowie.

2021 rok: Polscy jurorzy dali w półfinale 10 punktów dla San Marino, jurorzy z San Marino 12 dla Polski (ale Polska
h.....a - >Półfinał 2021 San Marino dostaje od nas głosami "widzowie i jury" 12 punkt...

źródło: comment_1653060380XijMnUfinPXeIOl7NBAtaq

Pobierz