Wpis z mikrobloga

@Strahl: i po dyżurach w niemieckim szpitalu wchodzisz na wykop!? spełnić misje lekarza!? hahahahahahaha wyszkoliłeś się za pieniądze i #!$%@?łeś w niemczech leczyć. naprawde powinni wprowadzić odrabianie studiów przede wszystkim medycznych bo jak tak dalej pójdzie to naprawde leczenie na nfz będzie tylko na wykopie.
@paakcer: na dyżurach głównie. :) A misję spełniam tutaj lokalnie. Co do internetu, to czasem trzeba niektórym przypomnieć, że przeczytanie ulotki od kodeiny niezbyt kwalifikuje ich do udzielania porad medycznych.

naprawde powinni wprowadzić odrabianie studiów przede wszystkim medycznych bo jak tak dalej pójdzie to naprawde leczenie na nfz będzie tylko na wykopie.


To czym ja się tu zajmuje i od czasów studiów chciałem robić w Polsce nie istnieje. A nie czuje
@Strahl: wolał bym nigdy jej nie czytać. a myśliś pewnie że siedze na jakies melinie i traskam co popadnie to grubo sie mylisz. wolał bym nie brac tych wszystkich tabsów, nie widywac twoich kolegów po fachu przynajmniej raz w tygodniu i miec normalne życie.
misje spełniasz tam ale niemcy Ci za studia nie zapłacili tylko polacy.
@paakcer: To niech się Morawiecki z rządem upomną do rządu niemieckiego o refinansowanie brain-drainu albo stworzą mi warunki pracy i płacy na miejscu. Bez powodu nikt nie wyjeżdża. :)
@Strahl: każdy wie od lat jak stoi polska służba zdrowia i albo sie chce zarabiać albo sie spełnia jakąś misje, też jestem na kieru nku medycznym i nie wyobrażam sobie wyjechac albo pracować tylko prywatnie.
misje spełniasz tam ale niemcy Ci za studia nie zapłacili tylko polacy.


@paakcer: Niemcy mi sfinansowali szkolenie specjalizacyjne, bo wedlug polskiego rządu byłem pasożytem który nie wykonuje pracy tylko żyje na krwawicy podatnika. Więc polskie społeczeństwo powinno mi być wdzięczne, że w końcu przestałem je drenować.

https://www.termedia.pl/mz/Jozefa-Szczurek-Zelazko-w-sprawie-rezydentow-W-innych-zawodach-nie-ma-platnych-specjalizacji,27792.html

Dobrze pamiętam jak polskie społeczeństwo i rząd mnie opluli w 2017 jak zaczynałem pracę. :)

albo sie chce zarabiać albo sie spełnia jakąś misje,