Wpis z mikrobloga

@Gzyro: jak zrobisz z odpowiednim dorzutem i wcześniej podrażnisz odpowiednie izoenzymy cytochromu P450, które odpowiadają za metabolizm tej substancji, to idzie na 600mg się zbliżyć do tej granicy. Chociaż wiadomo, im więcej tym lepiej, ale wtedy możesz po prostu obudzić się po kilku godzinach xD
@zostawiecipojare: @Gzyro no bo acodin to jest w istocie hardkorowy drag. Trzeba umieć z niego skorzystać - 60 tabsów na raz, to za dużo na początek. Ja z kumplami na nim normalnie robiłem sesje fantasy i rpg. Nastrojowa, klimatyczna muzyczka i każdy dawał swoją przygodową narrację. Naprawdę można było się "zatopić" w ten świat i opowiadania ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Saprofit: Dobra już mi lepiej, ja ogólnie biorę acodin żeby se czakry opootwierać w głowie, bo to teraz jak rozumiem wszechświat to jest #!$%@?.
Ja preferuje szkołę youtube i muzyka ale może cevów też spróbuję.
@Saprofit: zgadzam sie, waliłam 3 razy ketamine i nawet jak przesadziłam to to było nic w porównaniu z 60 tabletkami acodinu xd grałam wtedy w lola i nagle weszło, to widziałam laptop oddalony ode mnie o dobre kilka metrów. miałam takie cevy ze to hit. najgorsze jest to że wtedy matka wbiła mi do pokoju i karetkę chciała wzywać