Wpis z mikrobloga

@obserwator_swiata: bryczką ze srajacym koniem też wszędzie nie wjedziesz xD

jak wymyślą filtr na rurę wydechową, tak jak worek na końskie gówno to będzie może popularniejsze, tak działa wolny rynek przecież, jest popyt jest podaż
to akurat prawda i zostanie wprowadzone niezależnie od partii


@hekktik:

no przecież jest już uchwalony w PE zakaz rejestracji spalinówek od 2035


@levzor:

przecież to prawda, gdzie ty żyjesz?


@obserwator_swiata:

Albo inaczej. Nie tyle pozabierac, co zakazać( ͡° ͜ʖ ͡°)

o! Bingo, jeden załapał. Manipuluje Glapa. I wstępny pomysł jest, zeby zabronic rejestracji nowo wyprodukowanych. Te z rynku wtórnego nadal będą mogły być rejestrowane. To
@widmo82: no beka z was heheh przeciezt o tylko sugestie, no beka przeciezt o tylko nowych dotyczy, hehe no beka przeciez to tylko diesle/gaz, no beka heheh przeciez mozesz sie z buta przejsc, hehe no beka kto kupuje samochod mozesz placic za wynajem, beka heheh przydzialy na mieso kto mieso teraz je panie hehe beka beka. no beka wy w ogole z domu wychodzicie, jaki problem siedziec na kolejnym lockdaunie, beka
@hekktik: Gadasz jak pisior xD
Chce ekologicznych aut, już za rok będzie milion nowych Izer mimo, że nawet łopata nie wbita. Wolnosciowiec co zabronił wchodzenia do lasu w pandemii. Uciśniony przez wszystkich szuka wyzwolenia, ale aborcje zabronic nawet jak matka ma umrzeć a dziecko bedzie zdeformowane.
@widmo82: tak, mózg mi pracuje dzisiaj na zwolnionych obrotach, a może nie tylko dzisiaj, nieistotne. w każdym razie nieco późno skumalem o co ci chodzi( ͡° ͜ʖ ͡°)
Osobiście widuje dzis na ulicach dokładnie tyle samo elektryków, ile widywalem 12 lat temu.
Osobiście jestem przeciwko, bo nie lubię nakazow( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po autach będą krowy i zakaz hodowli bo krowie placki też
@obserwator_swiata serio nie widzisz elektryków? XD
Hybryd też? Nie będę smieszkowal że musisz mieszkać na głębokim wschodzie i do Dino jeździsz koniem :)
Ja codziennie widzę jakąś Teslę a przeciez to nie jedyne elektryczne auta.
@widmo82: południowym wschodzie( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dino tutaj nie dotarły jeszcze, tylko zabki i duże markety, ale koniem się nie bujam :)
Fakt, hybrydy widuje czasem na lokalnych blachach, ale full elektryka nie. Tesle raz, ale pewnie turysta bo na warszawskich numerach.
@obserwator_swiata: aha, czyli wolny rynek i prawo wyboru czym chce palic w piecu powinno należeć mi się jak psu buda? :>
Pigułki "tuż po" tez powinny być ogólnodostępne a jak tak dalej pójdzie to w nastepnej kadencji prezerwatywy będą nielegalne. Co innego gdyby ministranci mogli zachodzić w ciążę to byłyby darmowe xD
@widmo82: o czym ty do mnie piszesz? Chłop stwierdził, że koniec spalinowek, to prawo popytu i podaży bo tak działa wolny rynek, co jest nie do końca prawda w tym konkretnym przypadku. Samochody spalinowe nie znikną z rynku dlatego, że naturalnie spadl na nie popyt, tylko dlatego, że zostaną odgórnie zakazane. Producenci wiedząc, że za x lat saplinowki zostaną zakazane też zostali ta decyzja przymuszeni do wychodzenia z produkcji spalinowek i