Wpis z mikrobloga

@Aquamen: Mordo, co Ty #!$%@? xD Minął ponad rok, a Rosja nie jest w stanie zatrzymać tych dostaw, oni doskonale wiedza jak to sie wszystko odbywa, ale jak Ty sobie to wyobrazasz? Ze Rosjanin siedzi jak w GTA, z satelity widzi kiedy tir wyjedzie, i zdalnie naprowadzana rakieta w niego uderzy? xD Oni od kilku miesiecy bija w infrastrukture krytyczna, i niepotrafia jej zniszczyc, a Ty myslisz ze w tira ktory
@Aquamen: No to wytlumacz nam, wielki ekspercie od zasadzek, ile Rosja dokonala tych zasadzek na transporty uzbrojenia od poczatku wojny i poprzyj to zrodlami. Bo absolutnie wszystkie argumenty przemilczales, i wkleiles filmik o zasadzkach - powtarzam, jak masz robic ta zasadzke pod kijowem lub lwowem na losowego tira, i ile tych zasadzek juz zrobili :)
@Aquamen: To wrzuc mi na priva, gdzie cywilne tiry lub podobne pojazdy sa atakowane w "zasadzkach". No ale wiadomo "I tak bys sie nie dokopal" bo ich nie ma.

Ogólnie to wasz problem polega na tym,


Dlaczego do mnie piszesz w liczbie mnogiej?

Dalej nie odpowiadasz na argumenty, ale w sumie wiem czemu - jestes kumplem topowego odklejusa @RazumichinZiK

Wiec teraz tak: Albo dajesz materialy z zasadzek na transporty zaopatrzenia (tiry,