Wpis z mikrobloga

@MichaelWhite2137: ehh chcialbym, zeby tak bylo, ale wyglada na to, ze chyba faktycznie pojda za ciosem. Juz szykuja procedury, aneksy do umow, czesto poruszaja ten temat. Wydaje mi sie, ze podjeli juz za duzo krokow, zeby sie z tego wycofac, albo tego nie egzekwowac ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jakichs szczegolnych powodow nie podali, bardziej "bo tak", wiec zazdroszcze, ze Twoje szefostwo jest inteligentniejsze od mojego...
@errai: dokladnie taka sama sytuacja u mnie. Hybryda 3 dni z biura, 2 dni wfh. A dla mnie to jest gowno a nie hybryda, bo dojezdzam zbiorkomem wiec i tak musze kupic bilet miesieczny. Co mi sie z kolei nie oplaca, bo nie bede go w pelni wykorzyystwac (czytaj polowa kasy za bilet w błoto). Patrzylem na linkedinie ze faktycznie troche jeszcze zdalnych ofert jest, wiec w te bede uderzac dzis
@kridje: U mnie nawet mówili, że jak sobie przeliczysz stosunek ilość dni wolnych, dni urlopowych i dni z domu do ilości tygodni, to wyjdzie, że to nie są 3 dni z biura xD Serio, realnie to są 3 dni, ale statystycznie nie, więc można się rozejść. Ja mam jeszcze takie godziny pracy, że realnie nie będę mieć totalnie nic z dnia, bo doliczając dojazd będę dosłownie po 19 u siebie, a
@errai: Twoja sytuacja brzmi tak podobnie idiotycznie do mojej, ze nie bylbym nawet szczegolnie zaskoczony gdyby okazalo sie, ze pracujemy w tej samej firmie xD
Grube ryby chca sie wykazac, a szary korposmiec musi #!$%@? godzine w jedna strone, bo firmie jest smutno, ze musi placic czynsz za biuro, z ktorego nikt nie korzysta. Ja mieszkam daleko od glownego "ciagu komunikacyjnego", wiec to jest dla mnie straszna upierdliwosc jezdzic do biura
@kridje: Jesteś z Krk? ( ͡º ͜ʖ͡º) A daj spokój, ja cały czas chcę usłyszeć chociaż 1 sensowy argument za, póki co to takie #!$%@?, że głowa mała. Oczywiście, że muszą uzasadnić utrzymywanie biura, zwłaszcza, że takie kontrakty są negocjowane na grube lata do przodu. A specjaliści od zarządzania wszystkim i niczym muszą się wykazać. Będę musiał jeździć tylko po to, żeby zalogować się na VDI
@errai: Gdn here, wiec wyglada na to, ze glupie pomysly ciagna sie przez cala polske xD
1 SENSOWNY argument? Za duzo wymagasz. Nasz prezes pojechal typowa korpogadka o jakims teamworku, socjalizowaniu sie i plynniejszym przeplywie informacji. Czyli wszystko, co aktualnie z cala sprawnoscia odbywa sie zdalnie. Argument, ze pisanie do kogos na komunikatorze z domu jest tak samo skuteczne, jak pisanie do kogos na komunikatorze z biura, niestety nie trafil do