Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie ta Marta z ostatniej edycji. Kwestia jej kombinacji nad wizerunkiem. Wychodzi na to, że w programie oszukiwała cały czas. Małżeństwa nie pożądała, tylko sławy. Pokazać się na insta itd. Prawie 40-letnia przeciętna urodą i nie mająca nic do powiedzenia kobieta co z dnia na dzień zechciała być influencerką. Chyba bardziej wkurza jej numer niż zachowania Igi i Mongolicy, bo Iga już taka jest, a Mongolica, jak to Paweł stwierdził, tylko rolki i praca na CPN-ie. Nawet Jamnikara co biznes promowała, grała bardziej w otwarte karty niż ona, a na koniec zrobiła z siebie ofiarę co Cygan ją porzucił. Mam nadzieję, że pomysły typu konto na insta czy jakiś kanał na YT jej nie wypali i będzie musiała wrócić do smutnego życia w B.B. Choć determinację na rozgłos ma dużą.
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 3
@Inch7allah: Dziewczyna z rocznika 1984 co pierwszego PC dostała pewnie w 2000 roku na Gwiazdkę niestety dla swoich koleżanek Grażyn z 3 dzieci jest dziecinna, a dla pokolenia Frizów i Wersow żadna. Kariera takich osób z góry jest skazana na porażkę. Ja na jej miejscu bym się wystawił jako osoba do towarzystwa na ślub, może jakiś Wiesiek co w truskawkach robi u Niemca, za tysiaka chciałby zrobić bajerę z panią co