Wpis z mikrobloga

Ile jeszcze czeka nas przesunięć czasu?

No właśnie nie wiadomo, pomimo tego, że cały czas wnoszą więcej szkód niż pożytku. Nie pomaga to naszemu zdrowiu, nie przynosi oszczędności energii, a tylko powoduje zamieszanie, zwłaszcza na kolei - kto musiał bez sensu przez godzinę tkwić w pociągu, ten czuje to, co pisze.

Już miała zniknąć, ale pojawiła się pandemia i trzeba było plany odłożyć na później. No to o pandemii zdążyliśmy zapomnieć, ale kręcenie pokrętłami od zegarków cały czas na czasie.

A może jest ktoś, komu ta zmiana służy?

#nauka #ciekawostki #wiedza #gruparatowaniapoziomu #zmianaczasu
adametto - Ile jeszcze czeka nas przesunięć czasu?

No właśnie nie wiadomo, pomimo te...
  • 83
@Rinter: No ok, nie ma wyjścia, zimą albo bedzie dluzszy wieczor albo ciemny poranek. Ja osobiście wolę jak zimą rano jest wcześniej jasno, jak się trzeba wygrzebać z łóżka i brać do roboty. Kojarzycie na jesieni jak jest fajnie jak się zmieni czas i nagle jest znowu rano jasno? To teraz by tego nie było tylko do wiosny ciemnica. A po południu w zimie i tak się mało się robi na
@tomtom321: inna sprawa że ten czas miałby obowiązywać cały rok. Ustawiając czas na zimowy sprawisz, że przez 4 miesiące zimą rzeczywiście będzie rano widniej, ale z drugiej strony przez CAŁY ROK dzień będzie krótszy.
Ja osobiście nie mam nic przeciwko zmianie czasu, ale kiedy słyszę o pomyśle wprowadzenia przez cały rok czasu zimowego to mi się słabo robi. Latem świt będzie o 3 nad ranem a wieczorem o 20 już będzie
Rinter - @tomtom321: inna sprawa że ten czas miałby obowiązywać cały rok. Ustawiając ...

źródło: strefy-czasowe-europy

Pobierz