Wpis z mikrobloga

@cocklush69 i w 3minuty wyciagnales te bagaze z bagaznika i wniosles na gore, ktos zdazyl jeszcze w ciagu tych 3minut przuwazyc, ze stoi auto i zadzwonic po straz miejska. ktora nadal w ciagu tych samych 3 minut zdazyla przyjechac i odszukac miejsce w ktorym stoi ów auto?:D no no, a z okien pewnie wszyscy klaskali, idz sciemniac gdzie indziej :D

Sloiki maja wieczny problem o wszystko i do wszystkich bez poszanowania prawa,
@bin-bash: raz że nie słoiku bo urodziłem się w tym żałosnym miescie i mieszkalem tu przez 30 lat, a dwa, naucz się detektywie czytać ze zrozumieniem, nie napisałem że po 3 minutach była straż miejska, tylko że po 3 minutach ktoś musiał zadzwonić, bo po jakichś 10 minutach była straz. Właśnie o tym mówię, wy poznaniacy jesteście po prostu niedorozwinięci
@mateopoznan: no właśnie tez się zdziwilem, chu je potrafią tyle jechać jak trzeba blokadę zdjąć, a tu proszę. Wszystko się działo na winogradach, a krążą tutaj często, więc pewnie byli w pobliżu
@cocklush69: To rzeczywiście praktycznie wieś... A przysługiwała Ci PeZetka, czyli rejestracja Poznań Zadupie( ͡º ͜ʖ͡º)?

A tak zupełnie serio, to istnieją rejony czasowej wzmozonej kontroli oraz obywatele bez planu na życie i z mnóstwem czasu do zagospodarowania, którzy od czasu do czasu uaktywniają się na swoim rejonie. Osobliwie są to osiedla emerytów, gdzie wszystko powinno pozostać po staremu, tak jak wprowadzali się tam w latach 60tych
@Rozmowa_nie_kontrolowana: chłopie jak ja byłem mały to szklarnie z pomidorami były i świnie hodowali, do pozperito chodziłem na zakupy,.a jak bylem bardzo bardzo mały, to na naramkach przecież były targi rolnicze i świnie pokazywali, takie zadupie to było

no osiedle przyjaźni, kraju rad, zwycięstwa, kosmonautów też takie są. Na naramkach tez tak jest, w sumie nie wiem gdzie tak nie jest.
@cocklush69: ee tam wszędzie tak jest, jak w krk studiowałem to babka do mnie (taka stara ą ę krakowianka) z ryjem na parkingu (płatnym) że gazem śmierdzi i mam zgasić samochód, po czy pyta czy ja mam samochód na gaz, a ja mówię że nie bo diesel... albo w innym miejscu jakiś facet się drze że mam nie parkować tutaj bo to tylko dla mieszkańców, na co odkrzykuję że ja tu
@cocklush69: Jak na Winogradach to nie fejk. Jeszcze napisz, że os. Kosmonautów? U nich na grupie osiedlowej non stop ostrzeżenia przed wizytą strażyi zdjęcia odholowywanych samochodów :)