Wpis z mikrobloga

#ukraina #wojna #rosja

Bardzo rzetelny ten onet ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale podsumujmy. Beneficjentem rzeczywistym RINGIER AXEL SPRINGER POLSKA jest Niemiec Mathias Doepfner.

Beneficjent rzeczywisty to osoba fizyczna, która bezpośrednio lub pośrednio sprawuje kontrolę nad klientem za pomocą posiadanych uprawnień.

Członkiem zarządu jest m.in Serb Jovan Protić.

Część udziałów Axel Springer należy do Amerykańskiego inwestora Henryego Kravisa , znajomego Donalda Trumpa.Nie brakuje jednak opinii, że Kravis nie ingeruje w biznesy w które inwestuje.
Pobierz Bobito - #ukraina #wojna #rosja

Bardzo rzetelny ten onet ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Ale podsumujm...
źródło: 1e2o
  • 19
@Bobito: zgodnie z prawem naczelny musi być Polakiem i to on odpowiada prawnie za opublikowane gówno. A jakoś nic nie było mowy o pozwach za ostatnie artykuły jaki i obecne. Czyli w skrócie art zawiera prawdę.
Czy to dobrze, no tak. Ale wiadomo że nie da się od razu tego dopracować na 100 procent. I taki continuous improvement jest spoko. Zwłaszcza że stare wersje trafiły na wojnę a nie do nas.
a to niemcy są jednolitą grupą? Oczywistym jest że istnieją różne stronnictwa które dbają o zupełnie odmienne interesy.


@Qbon1802: Tak jak w PL. Jest pis który od lat kłamie i manipuluje saczac propagande sukcesu i sa niezależne media, ktre mase afer wykryły, bo przecież władza i jej media z reguły je przemilczają.
Tymczasem nagle w tej sprawie naiwni myślą, że pis ma w pełni rację.
@funkmess:

@DuzyOgurek: Akurat artykuł Onetu jest o użytkownikach tego karabinu którzy mają z nią problem tylko chyba nie chcesz przyjąć tego do wiadomości


Nie chcę przyjąć ponieważ wiem z własnego i kilkuset innych osób doświadczenia, że nie ma opisywanych problemów z tą bronią. Może wyszły jakieś #!$%@? partie, ale osobiście się z tym nie spotkałem. Dlatego bawi mnie to teoretyzowanie na podstawie artykułów z onetu xd
@Bed_Kriczer:

@DuzyOgurek: Nie podałeś jednostki w jakiej służysz więc jesteś równie anonimowy co specjalsi z Onetu( ͡° ͜ʖ ͡°)


No cóż, raczej nikt Ci tego nie poda w internecie. Powszechnie wiadomo w jakim rodzaju sił zbrojnych większość
żołnierzy jest wyposażona w groty. Po prostu śmiać mi się chce, jak od wczoraj jest nasrane wątków, w których kilkudziesięciu wykopków się przekrzykuje, że groty są #!$%@?, a żaden
@funkmess: nie wiem, czy Ty jesteś trollem, czy po prostu debilem. Kończę tę dyskusję, nie mam zamiaru się przekrzykiwać z betonem, który wojsko widział na netflixie. Rozumiem, że jeśli hipotetycznie korzystasz z jakiegoś elektronarzędzia np. na stolarni, robi Ci się tym zajebiście, twoim kilkudziesięciu kumplom stolarzom również, i nagle pojawia się artykuł na Onecie, że te narzędzie to gówno, to #!$%@? to do śmieci i krzyczysz razem z Onetem, że to
@DuzyOgurek: Jak już bawisz się w przypowieści, to mój ojciec i jego kilkudziesięciu kumpli chwaliło Poloneza tak długo aż mieli okazje zmienić go na Golfy, Astry czy Lanosy.
A w artykule piszą o najlepiej ostrzelanych żołnierzach w PL, którzy mają o Grocie negatywną opinię.