Wpis z mikrobloga

Z atomowych parametrów na wiosnę do tej kwoty to jeszcze Aoud Lemon Mint ale to specyficzny zapach i nie nadaje się na blinda. Poza tym nowa linia Kenzo Homme (trwałe ale mnie odrzucają). Ciekawie pachnie Hermes H24 EDP (wersja EDT jeszcze ciekawiej ale tragiczna trwałość).
zależy w jakim charakterze szukasz. moje ulubione Lalique Encre Noire Sport, Prada Lhomme water spash, Acqua di Parma Fico di Amalfi oraz Mirto di PAnarea, Guerlain Lhomme boise, Dsquared he wood oryginal, na uber upały mugler cologne
@bez_szalu: Niestety problemem tych "letnich" zapachów AdP jest trwałość jak mgiełki odświeżającej z kiosku za 11,99 zł (przynajmniej na mnie) co w mojej ocenie dyskwalifikue je całkowicie, mimo naturalności kompozycji i rozsądnej ceny.
@Platysma jeśli to coś da to spicebomb extreme i azzaro the most wanted parfum to moje ulubione perfumy na zimę, z takich innych co lubię to Versace Dylan blue mocno mi siada i Versace Eros
@Ukuleleman: Z tego co napisaliśmy wyżej coś sobie wybierzesz bo bez ukierunkowanego gustu można aby wymienić kilkaset zapachów. Zimowce to co innego więc ciężko przełożyć te preferencje. Z niecytrusowych letniaków jeszcze jest chwalona Nautica Voyage.
@fryco: Ja testowałem w 2 różnych perfumeriach ostatnio z testera z niewielkim ubytkiem - na mnie trwałość nie przekracza słabszych zapachów Zary - i to nie noseblind bo pytałem po 2 godzinach od aplikacji osobę która nie przebywała obok mnie czy czuje. Być może rozcieńczyli go żeby schodziło EDP co jest bez sensu bo dla mnie EDP jest kompletnie innym zapachem i jest mniej unikalne.