Wpis z mikrobloga

Kiedy bokser jest już rozbity i ma za sobą masę kontuzji (bark, łokieć, nadgarstek, plecy w przypadku Ajtuja), to co powinien zrobić? A no wycofać się ze sportu i odpuścić sobie wszelkie "wyzwania", ewentualnie brać freakowe walki, w których jest absolutnie pewny wygranej, coś na wzór pokazówek.

No ale nie Artur. Artur zawsze ten sam. Przecież w walce z Pudzianem nie ma absolutnie nic do zyskania. Jeśli wygra, to miał wygrać. Jeśli przegra, to będzie siara na całego. Przede wszystkim w MMA można wygrać walkę leżeniem na rywalu, co Pudzianowski już udowodnił.

Dla Szpilki lepiej by było, gdyby ta walka z Wrzoskiem doszła do skutku właśnie na narodowym. I wtedy jakby dostał oklep, to by nikt nic nie powiedział, bo walka z dobrym kick-boxerem, który też liznął już pełnego MMA. Gdyby wygrał - to byłby szacun, że wygrał z gościem, który kopie i wali z kolana jak koń.

Tyle, że ta walka byłaby super sportowa i idealna dla warszawskiego klimatu, ale nie dla januszy. Gale Colloseum uważam za kolejny missmatch, który służy ściągnięciu freakowo-januszowej publiki i ostatniej dużej sprzedaży. Odgrzewany kotlet.

Szczerze wątpię, że zapełnią znów stadion, ale jeśli tak się stanie, to będzie to ostatnia duża i udana gala w ich wykonaniu, bo pochłonie to masę budżetu, do tego zawodnicy się starzeją i ciężko skleić coś na karcie, więc to po prostu jest reanimowanie trupa

#boks #mma #ufc #ksw #highleague #famemma #sport #sportywalki #takaprawda
Kopyto96 - Kiedy bokser jest już rozbity i ma za sobą masę kontuzji (bark, łokieć, na...

źródło: pudzian-szpilka-1024x511

Pobierz
  • 8
@Kopyto96: Drugie słowo i już wiem z kim mam doczynienia, typ sam siebie wyjaśnia. Jakim bokserem jak już to pięściarzem dalej nawet nie czytam bo pewnie jeszcze stwierdzisz, że istnieje coś takiego jak boks w małych rękawicach. Przy okazji pozdrawiam trenera Marka Chrobaka z Sako Gdańsk i panią Grażynkę z domu mody Nysa dzięki której wyglądam jak król.
@Kopyto96: Szpilka vs Pudzian to skok na kasę z ppv i opcja zapełnienia stadionu dla ksw. Ta walka kompletnie mi się nie widzi, Pudzian będzie sprowadzał do parteru i będą tak leżeć 3 rundy, ale obym się mylił i wleciała bomba Arturowi posyłająca Pudziana na dechy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@GoodGuyChucky93: Nie ma czegoś takiego jak boks w małych rękawicach, a boks oglądam od 2009, czyli 13 roku życia, a trenowałem też ładnych kilka lat włącznie ze startami na amatorskich ringach, także nie pisz do mnie takich bzdur.
@Kopyto96: nie walczył ale miał zadatki na walkę na wysokim poziomie a skończył jako bum do obijania przez poważnych sportowców bo ładne nokauty na nim wchodziły. Jego kariera to bycia na highlightsach Wildera który miał karierę. O mistrzostwo świata w wadze ciężkiej to sobie nawet wach walczył bo kliczko chciał mieć przeciere masywną. Karierę to miał Gołota, Adamek, Michalczewski