Wpis z mikrobloga

Jak na pierwszy dzień pushowania M+ mogę skromnie napisać, że wymiatam. Havoc 392ilvl z 4 setem, śmiało już mógłbym zrobić dzisiaj +15, ale niskie RIO zmusza mnie do stopniowego progresowania.... Havoc jeszcze nigdy nie był tak świetny do grania, jak teraz. Nie wierzę, że trzeba było czekać 3 dodatki, aż wpadli na pomysł zrobienia czegoś z tymi useless spellami jak fel rush i throw glaive, które teraz dają burst do damage na 4 i 6 sekund, co całkowicie zmienia gameplay havoca i jest to teraz klasa wymagająca, dynamiczna, bardzo szybka dla niewielkiego ułamku społeczeństwa. #worldofwarcraft #wow
Cechini_Mistrz - Jak na pierwszy dzień pushowania M+ mogę skromnie napisać, że wymiat...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 4
@Cechini_Mistrz Przecież najlepszy build havoca w legionie to był właśnie momentum z fel rush i vr + throw glaive bleed - początek i większą część dodatku, dopiero potem weszły beznadziejne buildy co zresztą spowodowało, że rerollowałem na maga w BfA ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@tagan: No fakt, mogło tak być tylko bez soul renda. Ja gram od 8.2 to nie pamiętam dokładnie. Ale wtedy to chyba ten talent był na ostatnim tierze razem z innym talentem, który zamieniał w demon forme po wycastowaniu eye beam albo był jakiś mark, który zwiększał otrzymywane obrażenia na targecie? Bieda była nieporównywalna do tego co teraz jest.