Wpis z mikrobloga

@JonasKahnwald: JA mogę powiedzieć tyle, że Roccat jest przereklamowany, Razer to elektrośmieci, SteelSeries jeśli chodzi o myszki i klawy może być (absolutnie nie słuchawki), a mi najbardziej podszedł Corsair. Najlepiej iść do marketu i sobie samemu pomacać.
Corsair


@franaa: mi po 10 dniach padła myszka xD

@JonasKahnwald jeśli chodzi o myszkę, to od siebie polecam G703. Szczególnie jeśli uda się wyrwać w promce za ok 250 zł. Dla mnie jest mega wygodna. Bateria trzyma całkiem długo, a jakby się rozładowała to da się ekspresowo podładować wystarczająco na parę godzin.
@JonasKahnwald:
Mysz do 300 no to chyba logitech g502 mam i zajebiście się sprawdza ale najlepiej iść pomacać :)
Klawiaturę mam G512 w domu. W pracy GK650K.
Plus GK650K podkładka pod nadgarstki. Ale jednak to nie Logitech :) Jest różnica jednak w klawiszach.
Tyle że ja kupowałem GK650K za 260 zeta w styczniu teraz widzę wszędzie 350
@K_O_R_N_I_K @JonasKahnwald a ja g502 nie polecam. Fajnie wykonana, ale zdecydowanie nie dla każdego. Po roku używania dłoń zaczęła mnie strasznie boleć. Wszystko przez to, że ta mysz jest wąska i niewygodnie jest trzymać zewnątrzą część dłoni. G703 zdecydowanie lepiej leży w dłoni. Corsair Sabre ma podobny kształt, ale niestety padł. Szkoda, bo w dniu premiery RGB był tańszy od podstawowej wersji. Ale uznałem to za znak od losu i pozbyłem się