Wpis z mikrobloga

Czemu wszystko co dobre tak szybko się kończy? ()
Wspaniała była to gra, nie zapomnę jej nigdy. A tak już bardziej poważnie - oby jak najszybciej wyszło jakieś kolejne DLC, ale większe. Człowiek się zaczynał rozkręcać i nagle się okazało, że to już wszystko co miała do zaoferowania gra. Najlepsze 50h od bardzo dawna.
#xbox #vampiresurvivors
Pust3lnick - Czemu wszystko co dobre tak szybko się kończy? (╥﹏╥)
Wspaniała była to g...

źródło: CFB731BD-25FB-449A-A174-43AA3C22269D

Pobierz
  • 8
@vulcanitu: Prawie nigdy nie ma tak, że 1 run = 1 osiągniecie. W większości przypadków zdobywałem po minimum 3, więc wcale dużo czasu na to poświęcać nie trzeba. Gdyby nie to, że starałem się jak najmniej posiłkować wiki i odkrywać wszystko na własną rękę, to grę bym pewnie splatynował w około 30-35h zamiast 50.
Z broni - woda święcona, krzyż, magiczna różdżka, ósmy wróbel, Phiera oraz pierścień gromu

Z przedmiotów - niebieski orb (dla evo wody), księga do skracania czasu odnawiania (robi jednocześnie evo dla różdżki), pierścień dodający każdej broni +1 strzał, ciacho do dodatkowego wskrzeszenia (na wszelki wypadek, czasami się człowiek zagapił i potem już się pocił, a tym robiłem sobie dodatkowy bufor błędów), szpinak i kandelabr

Mniej więcej takim buildem najczęściej działałem.