Wpis z mikrobloga

JAK CO ROKU 8 MARCA WITAM I CIEPLUTKO POZDRAWIAM
Z OKAZJI DNIA KOBIET
Szambo wybiło z samego rana. Najsmutniejsze jest to, że wpisy o tym jakie to kobiety są wspaniałe, jaki mamy zły patriarchat, jak to kobiety powinny prowadzić ludzkość ku rozwojowi pochodzą głównie od facetów- cuków i beciaków, którzy liczą na zdobycie w ten żałosny sposób kobiecych względów, albo pożytecznych lewicowych idiotów. Czas najwyższy, jak co roku, na kilka słów prawdy i zdrowy rozsądek.
Przyjrzyjmy się danym, ukazującym faktyczne nierówności między płciami w Polsce i na zachodzie.
-Kobiety na emeryturę przechodzą 5 lat wcześniej i żyją na niej o kilka lat dłużej niż mężczyźni, którzy nolens volens składają się na te przedłużone wakacje dla najbardziej znienawidzonej grupy społecznej, starych bab.
-w niektórych społecznościach niemal 10% mężczyzn wychowuje NIESWIADOMIE cudze dziecko (zrodlo- Robert Sapolsky "Human Sexual Behavior")
-Mezczyzni 9 razy częściej mają w pracy wypadki śmiertelne.
-Polska na tle UE ma najniższe różnice w płacach kobiet i mężczyzn (i jeden z wyższych wskaźników kobiet na kierowniczych stanowiskach).
-Niezliczone przypadki bonusów punktowych przy rekrutacji na staże, do uzyskiwania grantów z UE, programów Europejskich/krajowych kierowanych tylko do kobiet
-40 domów samotnej matki. Żadnego domu samotnego ojca.
-Niższe normy obciążeń dla kobiet w pracach fizycznych
-Niższe progi dla kobiet ubiegających się o pracę w służbach mundurowych
-W wypadku wojny kobiety- żołnierki jeśli mają dziecko poniżej 16 roku życia są zwolnione że służby. Niech giną faceci, a jak.
-W wypadku separacji wyłączną opiekę nad dzieckiem przekazuje się ojcom nie częściej niż w 2% przypadków. W wypadku rozwodu ponad 4%
-Rażące dysproporcje w funduszach przeznaczonych na ochronę zdrowia kobiet i mężczyzn. Na niekorzyść mężczyzn oczywiście.
Zatem nic dziwnego, że w Polsce MĘŻCZYŹNI POPEŁNIAJĄ SAMOBOJSTWO NIEMAL 7 RAZY CZESCIEJ NIZ KOBIETY
-86% bezdomnych to mężczyźni. 86%!!! Występuje tu zjawisko szklanego sufitu, rzesz mężczyzn nie mających szansy na wyjście z nałogów czy skrajnego ubóstwa, oczywiście zepchnięte na bok przez STRASZNY SZKLANY SUFIT powodujący, że kobiet na stanowiskach kierowczniczych jest 46% a nie 50% xD
-MOJE CIAŁO MÓJ WYBÓR? xDDD Chyba jeśli chodzi o brak konsekwencji jazdy na wiadomo jakiej karuzeli, bo jeśli chodzi o Twoje ciało facecie to większość kobiet chce przywrócenia zasadniczej służby wosjkowej (ofc tylko dla mężczyzn!) i wysłania was na front w charakterze wkładki mięsnej w 60letnim BWP1.
Z okazji dnia kobiet życzę więc wszystkim faktycznej równości, bo na razie się od dobrobytu i przywilejow femoidom poprzewracało w, niech będzie, głowie.
BTW rozmawiałem o tym na sylwestrze z psycholożką i feministką, zarzuciłem ją tymi danymi które znam, bo publikuje je co roku, co usłyszałem w odpowiedzi? Dowody anegdotyczne, polane eee, bo ona czuje inaczej, plus nieśmiertelne "ALE OPRESJA JEST KULTUROWA PRAWAKU".
Z nimi się nie da rozmawiać, je trzeba reedukować w kuchni xD

#dyskryminacjamezczyzn #bekazlewactwa #feminizm #mgtow #redpill
  • 1