Wpis z mikrobloga

Panie doktorze, tak narzekasz że Polacy nie mają żadnych osiągnięć i nic nie znaczą, brak wynalazców brak naukowców, brak osiągnięć. Besztasz przy tym każdego kto jednak coś osiągnął na siłe umniejszając sukcesy innych, wyrażając się o tych sukcesach lekceważąco a także zwyczajnie kłamiąc. Ale to Ty masz tytuł doktora. To Ty, przynajmniej formalnie, należysz do tej elity która właśnie ma reprezentować kraj, osiągać sukcesy, tworzyć przełomowe idee, robić coś o czym jest głośno na świecie. Więc słucham, co takiego osiągnąłeś na swoim poletku co daje ci prawo umniejszać dorobek innych ludzi. Pochwal się jakimś artykułem z ogromną liczbą cytowań, albo książką o której jest głośno na świecie bo rzuciła całkiem nowe spojrzenie na jakieś historyczne wydarzenie. Nic. Pustynia i posucha. Nic nie osiągnąłeś, jesteś nikim w środowisku, co najwyżej stałeś się pośmiewiskiem. I nie pisz tu o tej wypierdzianej, zjechanej książce czy swojej walce w internecie o prawde bo zejdę ze śmiechu. Wszystkie swoje zarzuty do Polski i Polaków, że są niczym i nic nie znaczą możesz spokojnie skierować we własną osobę. Myślę zresztą że taki jest prawdziwy, psychologiczny twój problem że kierujesz swoje niepowodzenia życiowe na zewnątrz obarczając za nie całe swoje otoczenie, to bliższe i to dalsze ze swoim krajem na czele. W sumie nie każdemu jest dane odnieść sukces i być wielkim, nawet mało komu, nie mam z tym problemu i nie śmieje się z tego. Ale być przy tym tak jadowitym, naburmuszonym, ubliżającym, zakłamanym człowiekiem zasługuje na to żeby Cię z przyjemnością besztać i przebijać balon urojonej wielkości.
#napierala
  • 6
@NocJestMistyczna: Jako cynik mogę napisać tylko - nie sra się do swoje gniazda Pietras.

AAA i nie jest to jednoznaczne z udawaniem, że nie widzi się problemów. Po prostu podnoszenie wszystkiego do poziomu absurdu to twój #!$%@? charakter, a nie instytucje w rozumienie reguł gry społecznej. Jesteś part of the problem, że się tak wyrażę. xD