Wpis z mikrobloga

@BayzedMan: mail, o którym piszesz nie jest manipulacją, a tylko przypomnieniem wcześniejszej historii.
Ja nie chcę się z wami kłócić. Zależy mi na tym, aby polski przemysł obronny miał dobrą markę, a więc tym bardziej nie może być miejsca na zamiatanie problemów pod dywan.

Dlatego pytam jeszcze raz: czy jesteście w stanie zdementować te doniesienia w sposób rzetelny, punkt po punkcie, bez odnoszenia się do tego, kto i gdzie je zamieścił.
@MostlyRenegade nie da się udowodnić ze to manipulacja, tak samo nie da się udowodnić ze to jest prawda. Bo artykuł jest na podstawie rozmowy z żołnierzem Gallem Anonimem

Sam Onet wielokrotnie popisywał się kiepską wiedzą, albo artykułami dyskredytującymi. Choćby artykuł z 2021 roku, krytykujący Grota, pojawił się jak już od pół roku dostarczana była poprawiona wersja. Ta sama, o której Onet pisał że Ukraińcy chwalą sobie.

Stąd też uważam że dowolny członek
@MamByleJakiNick: da się udowodnić jeśli ktoś zna się na broni i miał do czynienia z tymi karabinkami.
Ja rozumiem, że komuś może przeszkadzać onet. Mnie jednak nie interesuje dyskusja o onecie, ale o broni. Im więcej takich niejasnych sytuacji, tym bardziej traci na tym FB, polski przemysł zbrojeniowy i wojsko.
i po raz kolejny udowadniasz, że gówno wiesz XD

Na filmie jest grot w wersji A2 i trzeba być ślepym, żeby tego nie zauważyć. Ewentualnie trzeba mieć zerową wiedzę na ten temat, co ty już wielokrotnie udowodniłeś.


@KaiserBrotchen: Sam gówno wiesz i niczego nie udowodniłeś, nawet nie wszedłeś w film, którym się posiłkuję.
A2 Grot ma całkowicie inne łoże i dłuższe od A1 w innym wgl standardzie.
Jest też inna obsada
BayzedMan - >i po raz kolejny udowadniasz, że gówno wiesz XD
Na filmie jest grot w we...
czyli nie potrafisz zweryfikować tego, co tam napisano. Wystarczyło tak napisać od razu i oszczędzilibyśmy sobie fatygi.


@MostlyRenegade: Jak zweryfikować coś, na co nie podano nawet cienia dowodu?
Jakiś raport sił specjalnych, których wyciekł niewiadomo skąd i nie wiadomo od kogo.
To ma być dowód?