Wpis z mikrobloga

Zajebisty dostałam prezent na zasrany dzień bab. Mianowicie pozew sądowy z sądu rodzinnego w Zakopanem gdzie jestem zameldowana. Otwieram niespodziankę a tam pozew od jakiegoś typa którego nie znam, jego dane, imie, nazwisko, pesel.

I on ponoć jest moim ojcem zamieszkałym w Wawie i wnosi o to aby zaprzestać płacenia alimentów na mnie, mam 20 lat jakby co, wg nich. W jednej części są moje prawdziwe dane, w samym pozwie dane tych ludzi oraz ich świadków których nie widziałam na oczy.
Nie wiem kto to pisał ale chyba był pijany. Nie pierwszy raz mam kłopot z tym że jakiś urzędniczy beton nie sprawdza peseli tylko adresuje do niewłaściwej osoby list, decyzje. W zeszłym roku była u mnie podobna akcja tylko z innym urzędem. Musiałam się bujać z pismami i sama odkręcać ich błąd, jak tam dzwoniłam to wielka łaska, bo one nic nie muszą, ja muszę bo mnie zamkną do wiezienia pod groźbą kary grzywny i uj wie co jeszcze ze mną zrobią.
Jak macie znane w okolicy nazwisko i dajecie na imię dziecku Kubuś czy inne popularne w tym momencie to wymyślajcie dla dzieci porypane drugie imiona, np. Hortensja, Mścisława, Dzbanosław itp żeby go pajace nie myliły z innymi ludźmi.

Teraz muszę pisać listy w jakimś krótkim terminie, wysyłać je poleconym, czekać na odzew, nikt mnie za tą pomyłkę nie przeprosi, tłumacz się obywatelu z pomyłki urzędnika.
Tak się przejmują RODO. Najlepsze że jakaś prawdziwa osoba która miała dostać ten list, która nosi takie same imiona i nazwisko, mieszka w Kościelisku, listu nie dostanie.

#prawo #administracja #bekazpodludzi #zalesie #polska #alimenty #piekloobywatela
arinkao - Zajebisty dostałam prezent na zasrany dzień bab. Mianowicie pozew sądowy z ...

źródło: gdzies-w-zusie

Pobierz
  • 27
@F2f9TkqT5b: Płacił do tej pory 500zł, dla Warszawiaka to za dużo, z jakiej paki ma płacić mi do 30-tki? Wiec teraz bedzie rozprawa, pewnie dlatego że nie chce mi się uczyć albo już pracuję (ʘʘ)
Coś czuję że tatuś zasuwa na budowie na czarno, albo ma niezarejestrowaną firmę hydrauliczną czy coś. To góral.
@F2f9TkqT5b: Zesrane więzi.
Chciałbyś przez jakiegoś pajaca musieć pisać odpowiedź na pozew i stać na poczcie żeby go wysłać?
Nabazgram na kartce z zeszytu jak mumin że to pomyłka, nie o mnie chodzi i nara. Jeszcze zadzwonię do kierownika wydziału żeby wyje$%^ tego stażystę.
A co jeśli to twój biologiczny ojciec i całe życie płacił alimenty komuś innemu?


@F2f9TkqT5b: Tylko jest problem, pesel osoby i adres zamieszkania osoby na którą ma płacić się nie zgadza. Poza tym ojciec nie może być młodszy od córki, chyba się z tym zgodzisz?
Raczej wolałabym nie dostawać w tej sprawie ponownych pism, poszkodowana jest też osoba która nie dostała listu.


@arinkao: tak, ale nie odbiorą jej alimentów bez jej wiedzy, durnie skapną się na rozprawie, że złej osobie dostarczyli wezwanie.

Jeśli ty będziesz za nich naprawiać ich błędy to dłużej taka patologia będzie miała rację bytu, bo zawsze znajdzie się frajer co po nich posprząta.