Wpis z mikrobloga

ej bo ja nie rozumiem o co chodzi, usunęło mi lokalizację firmy z Google (żegnajcie pozytywne recenzje [*]). dodałem ją ponownie jako nowy profil w tym całym Google Business Manager czy jakoś tak. uzupełniłem to tak samo jak pierwszą lokalizację, jedynie różnica była w adresie. i dostałem maila, że mi zawiesili ten profil xD ktoś może wie o co chodzi? bo ofc Google nic nie mówi tylko podsyła jakieś filmiki treningowe o tym jak prowadzić ładnie biznesy. #google (nie wiem jak to otagować)
  • 6
@novak00: mozna wpisac tylko nazwę firmy, bez oddziału i słów kluczowych (i do tego małymi literkami). Lokalizacje wybierze zaleznie od tego gdzie kto stoi i w jakim punkcie miasta/dzielncy czy kraju - nie masz na to wpływu. Drugą lokalizację trzeba zweryfikowac (kartką, telefonem, IVR lub filmem) - czy weryfikowałes drugi oddział?
@seozgred: no właśnie problem taki, że nie zdążyłem tego zweryfikować bo mi zablokowali oddział ze względu na "podejrzaną aktywność". co do lokalizacji to ciekawe, bo w sumie jak wpisuję np. Obi [ulica] to mi wyskakuje konkretne Obi. a to przecież ten sam sklep?