Wpis z mikrobloga

@Czarny-rycerz_40k: no to w skrócie w porównaniu do innych sprzętów:
- brak usług np nteflixa czy innych tego typu, konsolka praktycznie skupiona jest tylko na graniu
- drogie gierki w wydaniach fizycznych co jest zaletą i wadą, bo używane gry nie tracą na cenie i jak coś ci się nie spodoba to możesz odsprzedać z bardzo małą stratą. To samo jak przejdziesz jakiś tytuł
- mała moc ale przy konsolce mobilnej
@Czarny-rycerz_40k: mam pierwszego switcha tego bez oled. do samolotu/pociagu/autobusu jak znalazł. bateria długo trzyma. polecam twarde etui bo joykony mogą Ci się w plecaku popsuć jak po prostu go tam wrzucisz. Kontrolery(joykony) można wymienić. alternatywą jest steam deck lub coś podobnego na windowsie ale też sporo gier z windowsa innych konsol trafia na switcha. Wadą może być to że switch ma kiepską kartę graficzną w porównaniu do nawet innych konsol. To
@Kryspin013:
1. No mam telefon od tego, więc w sumie mała strata.
2. Czyli gry w sklepie wirtualnym są tańsze? Nie zależy mi na pudełkach, bo nie mam gdzie i tak to trzymać.
3. No jak to na mobline konsole, kiedyś miałem psp
4. No te eksy mnie interesują, bo mam dobrego PC i jakoś steam deck nie trafia we mnie, bo wolę na PC ograć tytuły.
5. No w sumie
@janek109 No nie po to wybieram przenośną konsolę, aby grać w gry z rtx, to etui to sobie zapiszę, bo przyda się faktycznie. No, że gry są drogie, to się spodziewałem, Nintendo nigdy nie było chyba tanie, chyba planuję w sklepie wirtualnym gry kupować, na pudełkach mi zbytnio nie zależy.
2. Czyli gry w sklepie wirtualnym są tańsze? Nie zależy mi na pudełkach, bo nie mam gdzie i tak to trzymać.


@Czarny-rycerz_40k: zależy. Gry nintendo są rzadko na promce w sklepie i może się okazać, że taniej kupić używkę fizyka niż cyfrówkę. Ale gry innych wydawców już zazwyczaj mają odwrotnie. Szczególnie jakieś tytuy indie gdzie fizyk potrafi kosztować wielokrotnie więcej niż cyfrówka.

3. No jak to na mobline konsole, kiedyś miałem
@Czarny-rycerz_40k: ostatnio nintendowe gry miały nawet jakieś promocje w sklepie na konsoli tak że nie jest tak źle z cenami. W switch same nośniki są dość małe więc jak coś to to w tym etui kilka tytułów zmieścisz. jeśli kupisz coś w pudełku np. używanego

O problemem może być też że nie wiesz co kupujesz, a za wszystko płacisz i taka se polityka zwrotów tj. nie wiem czy w ogóle można.
O problemem może być też że nie wiesz co kupujesz, a za wszystko płacisz i taka se polityka zwrotów tj. nie wiem czy w ogóle można. A przy kupowaniu w sklepie na konsoli tak naprawdę to doładowujesz portfel, a nie płacisz za produkt i po doładowaniu to stanem konta płacisz z grę.


@janek109: co? xD Przecież tam masz opcję płatności bezpośrednio z karty lub paypala.

mam kilka tytułów które mi nie
@Czarny-rycerz_40k: Jeżeli chodzi o exy Nintendo to nie spotkałem się osobiście z sytuacją, żeby cyfrowa wersja była tańsza od używki. Może z raz jeden tytuł w porządnej promocji na eshopie się zrównał.
Jak ci nie zależy na pudełkach to często ludzie sprzedają używki w postaci samych kartridży (wyniesione ze sklepu w skarpecie czy co?) jeszcze taniej.
Jak masz dobrego kompa to prawdopodobnie na Switchu zauważysz gorsze działanie Zeldy, bo to 30
@Kryspin013: @Michalski06 Kupiłem wczoraj, bo było w lokalnym sklepie, no jest większa, niż myślałem, całkiem spoko ekran do gry. Sklep faktycznie długo się ładował, jakieś 3 min, to jakaś wina pingu z dalekim serwerem? Sklepik no ciekawszy niż myślałem, nawet promocje pokazał ciekawe i ceny w złotóweczkach, to się zdziwiłem, kupiłem sobie jeszcze szkło ochronne i twardy futerał i pierwszy raz dołączam do rodziny nintendo xD.