Wpis z mikrobloga

Czy istnieją jeszcze inne cechy, za które można być zhejtowanym na wykopie i przez prawicę poza:
- byciem kobietą
- byciem innego koloru skóry
- bycie gejem/lesbijką/trans
- bycie innej narodowości
- bycie brzydkim/brzydką
- bycie grubym/grubą
- bycie niepełnosprawnym
- bycie bezpłodnym/bezpłodną

Wiecie.....przypomina mi to szkołę, gdzie seby i inne patusy również kierowali się tego typu kryteriami, aby znaleźć kozła ofiarnego, na którego można zrzucić wszystkie katastrofy i przewinienia tego świata i jednocześnie pobić i doprowadzić do samobójstwa, aby potem powiedzieć, że zabił/zabiła się bo (wyżej wymienione kryteria). Ciekawe jest to, że tego typu osoby skończyły jako patologia osiedlowa, alkoholicy, menele itd.

#przegryw #wykop #pdk #4konserwy #bekazlewactwa #bekazprawactwa
  • 12
- byciem kobietą


Kobiety mają tak ciężko na wykopie, a jeśli któraś zada jakiekolwiek pytanie na wykopie to dostaje 5x więcej odpowiedzi w porównaniu do niebieskiego paska, o atencjuszkach, które pokażą wino czy kawałek twarzy i dostają za to setki plusów nie wspominam. Przypomnieć ci może aferę w której chora psychicznie typiara oskarzyła tatuażystę o molestowanie bez żadnych dowodów, wpis wisiał na wykopie przez tydzień, a ona sama nie poniosła za to
@SlonskoBaba: - byciem kobietą - jak jest p0lką a nie kobietą to krytyka słuszna. Nowa fala feminazistek słusznie jest ciśnięta. Musicie nauczyć się różnicy między hejtem, a tym co wam się nie podoba.
- byciem innego koloru skóry - jak się uważa, że tylko biali mogą być rasistami - krytyka słuszna
- bycie gejem/lesbijką/trans - Jak uważa się, że trans kobieta to kobieta, że ktoś kto nie chce umawiać się z
@SlonskoBaba: raptem 3 dni temu neuropki wrzucał tu kupę wpisów nasmiewajacych się z wyglądu tego pisowskiego oskarka, pół roku temu mieli fiksację na punkcie bosaka i jego czerwonej mordy z sugestiami że jest gejem.
Z Pawłowicz I jej tuszy naśmiewają się od lat. Ostatnio modne jest też zdjęcie z krową szydło.
Wygląd to pierwsza rzecz którą widzimy i oceniamy u drugiego człowieka. Odkryłeś Amerykę
@SlonskoBaba: w wiekszosci przypadkow politycy ktorzy glosno krzycza, ze sa prawicowi/lewicowi konserwatywni/liberalni, to zwykli populisci. Mowienie, ze jestes prawakiem, nie sprawia, ze jestes. W ich przypadku to po prostu zlodzieje, ktorzy mowia co im korzysc przyniesie, a potem bydlo i pospolstwo ma swoje male wojennki. A polityk sie smieje i spija smietane. Jedyna 'szczera' partia obecnie to chyba razem, bo rzeczywiscie maja takie glupie poglady jakie glosza. A czy pis jest