Wpis z mikrobloga

Mam kilka pytań do wykopowych ekspertów:

1. Czy pojawiły się już dowody, np. w postaci opinii niezależnych ekspertów od cyberbezpieczeństwa na podsłuchy oprogramowaniem 'Pegasus'? Czy Citizenlab oraz inni ujawnili dane, które w niezaprzeczalny sposób pokazują iż wspomniane narzędzie było faktycznie użyte na decydentach i że sprawcami działań są polskie służby specjalne, a nie np. izraelskie lub inne?

2. Czy rzekome dowody na to, że JP2 aka Karol Wojtyła wiedział o pedofilii w KK i świadomie krył sprawców gwałtów zostały zweryfikowane przez niezależnych ekspertów? Pytam ponieważ nie od dziś wiadomo, że ubeckie nasienie lubowało się w tworzeniu fałszywych wrzutek.

3. Jakie są dowody na to, że Szafarowicz przyczynił się do samobójstwa szesnastolatka? Chodzi mi o konkretne zarzuty poparte materiałem dowodowym jednoznacznie wskazującym na winę. Ponadto, czy znany jest konkretny powód dla którego młody człowiek postanowił dokonać tak drastycznego kroku czy sugerowanie, że za wszystkim stoi Kaczyński to domysły? Czy na obecnym etapie można wyrokować, jakie były przyczyny śmierci syna posłanki?

4. Czy w świetle ostatnich wydarzeń z JP2 można powiedzieć, że ukrywanie pedofilii w KK miało na celu ochronę ofiar? Czym się różni ukrywanie pedofila przez polityków PO od kościelnych dostojników?

5. Czy wiadomo już lub czy pojawiały się dowody wskazujące czyja rakieta spadła w Przewodowie?

6. Czy można powiedzieć, że Platforma Obywatelska blokując budowę tarczy antyrakietowej oraz nazywając Kaczyńskiego rusofobem pokazała, że jest prorosyjska? Czy szeroko rozumiana działalność wspomnianej formacji politycznej, np. opóźnianie budowy gazoportu w Świnoujściu (do roku 2009 nie podjęto prac legislacyjnych niezbędnych do usunięcia barier przeszkadzających w realizacji tej inwestycji) czy też anulowanie umowy na budowę gazociągu z Norwegii wskazuje, że PO to ugrupowanie nastawione prorosyjsko? Jak nazwać oddanie Rosji śledztwo w sprawie wydarzeń pod Smoleńskiem?

7. Jakie są konkretne dowody na to, że lider PiS to rusofil?

8. Czy nieprawdą jest, że EU wprowadziła pojęcie "nowej żywności" w tym owadów i ich części?

9. Czy w EU powstał projekt wprowadzenia zakazu posiadania samochodów spalinowych a jeśli tak to kto konkretnie go forsuje i popiera?

10. Jak bardzo zmanipulowane są wypowiedzi wszystkich polityków - od PiS przez PO aż po zamordystów z lewicy, którzy najpierw drą mordy, że "moje ciało mój wybór", a potem chcą zmuszać ludzi do szczepienia się preparatem szczepionkopodobnym?

#pytanie #polityka #polska #4konserwy #neuropa
bakrzysz - Mam kilka pytań do wykopowych ekspertów:

1. Czy pojawiły się już dowody, ...

źródło: images

Pobierz
  • 13
1. Czy pojawiły się już dowody, np. w postaci opinii niezależnych ekspertów od cyberbezpieczeństwa na podsłuchy oprogramowaniem 'Pegasus'? Czy Citizenlab oraz inni ujawnili dane, które w niezaprzeczalny sposób pokazują iż wspomniane narzędzie było faktycznie użyte na decydentach i że sprawcami działań są polskie służby specjalne, a nie np. izraelskie lub inne?


Dowody opublikował Pereira z TVP w kampanii wyborczej, publikując spreparowane SMS z telefonu Brejzy. Choć możesz mieć rację, trop portugalski wchodzi
@bakrzysz:

W imieniu Polski pragnę wyrazić poparcie dla Strategii Koalicji na rzecz Klimatu i Czystego Powietrza 2030. Konieczne jest utrzymanie synergii działań, mających na celu przeciwdziałanie zmianom klimatu i poprawę jakości powietrza. Mają one kluczowe znaczenie dla naszego zdrowia i życia – powiedziała minister Anna Moskwa w swoim wystąpieniu.

https://www.gov.pl/web/klimat/wizyta-minister-anny-moskwy-na-szczycie-klimatycznym-cop26-w-glasgow
@HRM85:
1. To nie są żadne dowody, Pereira nie jest espertem od cyberbezpieczeństwa tylko partyjnym sługusem.
2. Moim zdaniem ma - robienie świętego z obrońcy pedofilów nie wygląda dobrze.
3. Na jakiej podstawie tak twierdzisz?
4. Nie wiem czy są jakieś zarzuty z tego tytułu, nie jestem prawnikiem, ale pytanie bdb wszak politycy PO ukrywali pedofila.
5. A podobno sprawa priorytetowa bo przecież zginęli obywatele RP.
6. Pozwolę sobie nie zgodzić
@bakrzysz:

Czym się różni ukrywanie pedofila przez polityków PO od kościelnych dostojników?


Czym się różni krycie danych ofiary od krycia pedofilów przed wymiarem sprawiedliwości? Pomyśl.
@Anon_daru: dziękuję za cytat i wskazanie konkretnej wypowiedzi Morawieckiego - a to gnida, a to menda jedna! Ha tfu mu w paszczę temu sługusowi proklimatycznej bandy oszołomów od których czosnkiem czuć na kilometr.
@bakrzysz:

1. To nie są żadne dowody, Pereira nie jest espertem od cyberbezpieczeństwa tylko partyjnym sługusem.


Miał materiały pozyskane z telefonu Brejzy, jakie inne mogłoby byc ich źródło?

2. Moim zdaniem ma - robienie świętego z obrońcy pedofilów nie wygląda dobrze.


Pewnie nie

3. Na jakiej podstawie tak twierdzisz?


70 baniek Sasina? Respiratory od handlarza bronią? maile dworczyka? widziałeś jakieś zarzuty za te sprawy?

4. Nie wiem czy są jakieś zarzuty
@HRM85:
1. Dowody można preparować i podrzucać - ktoś mógł podesłać takie temu sługusowi PiSu, a że wpisują się w kontekst jego walki z opozycją to podłapał.
2. Raczej na pewno.
3. Co to ma do tematu?
4. No powinni się przyznać że mieli pedofila w szeregach ale go usunęli.
6. Tyle ich, że się zmiarkowali po tym jak ruskie napadli Ukrainę, a do tego czasu dzielnie forsowali ruskie idee.
7.