Wpis z mikrobloga

@FiFaFoFum To z Filiks to dopiero czubek góry lodowej. Ciekawe co ukrywa PO w Szczecinie bo gwalciciel z LGBT pracował z dziećmi od 14 lat i to napewno nie był jego pierwszy raz. I ciekawe czy gwałt zgłosiła matka czy np. szkoła. ogólnie to zapowiada się niezła jazda. To może być koniec tej partii xD
@Pindorek: Tak samo cynicznie mogę zapytać kto normalny mógłby oddać pod opiekę dziecko księdzu? Powiem więcej: działacz LGBT został skazany a księża pedofile śmigają od parafii do parafii. W materiale TVN ksiądz Soboń po wykryciu przez niego czynów pedofilskich został przeniesiony do pracy na oddziale pediatrycznym. Pediatrycznym - czyli stricte z dziećmi.
@FiFaFoFum Nie znam sprawy księdza Sobonia. Wiem że główny bohater z filmu Sekielskich został uniewinniony i teraz zbiera pieniądze na proces. Tych nieomylnych Sekielskich. Ciekawe czy zrobią reportaż Tylko nie mów nikomu - jak to sie robi w Platformie Obywatelskiej.
@Pindorek: Nie znasz historii Sobonia? Była wczoraj w głośnym reportażu o tym, że Wojtyła wiedział i w ujawnionych wypadkach nie robił nic z pedofilami w sutannie, mówiąc nic, mam na myśli coś pozytywnego względem ofiar i prawa. Z tym uniewinnionym u Sekielskich prośba o źródło bo z tego co pamiętam mówili tam głównie o sprawach przedawnionych.
@FiFaFoFum A tym reportażu na podstawie SBeckich materiałów. Ja bym nie do końca ufał tym źródłom jako ze w programie miały zadanie szkalowanie kościoła. Ruskie metody walki. W ogóle jak można bez weryfikacji podawać takie coś w eter. Aż trudno uwierzyć że TVN może się zniżać do ruskich metod. Żartowałem.
https://www.donald.pl/artykuly/M94zjZdP/ksiadz-z-filmu-sekielskich-prawomocnie-uniewinniony-teraz-zbiera-na-pozew
@Pindorek: Raz materiały IPN "jest dobre", raz złe: wybierz sobie kiedy XDD. W materiale są też świadkowie i ofiary, owe ofiary w wieku 10 lat itp. byli w SB?.

Tutaj jeden z komentarzy pod linkiem który wrzuciłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Jak poinformował w poniedziałek prezes łomżyńskiego sądu Jan Leszczewski, uniewinniając oskarżonego sąd odwoławczy uznał jednak, że jeśli zdarzenia objęte zarzutami miały miejsce, to działo się to
@FiFaFoFum Kurcze ty masz faktycznie jakieś urojenia że snujesz takie historie albo co gorsze fantazje. Brr przerażające. Wyraźnie napisane że jeśli wydarzenia miały miejsce to było to po osiągnięciu pelnoletnosci. Iznowu słowo klucz. Jeśli.
na podstawie SBeckich materiałów


@Pindorek: Z tego co wiem materiały SB są właśnie w IPN i na ich podstawie PiS krzyczy, że Wałęsa to Bolek albo założyciele TVN są komuchami. To się zdecyduj kiedy materiały w IPN są dobre a kiedy złe bo widzę tu podwójne standardy.

Jeśli chodzi o czyn tamtego księdza uniewinnionego to tak jak w komentarzu, zmieniła się kwalifikacja z pedofilii do gwałtu, chłop został uniewinniony z pierwszego
@sznioo Pierwsze informacje dotyczące szczegółów sprawy (bez żadnych danych osobowych czy wskazań umożliwiających ich ustalenie) przekazał rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Szczecinie sędzia Tomasz Szaja.

Były to najważniejsze informacje, które dotyczyły sprawy Krzysztofa F. oskarżonego o doprowadzenie małoletniego w wieku 13 lat do innej czynności seksualnej, o udzielanie małoletniemu i innej małoletniej substancji odurzających oraz o posiadanie substancji odurzających.

Wypowiedź ta została dosłownie zacytowana w audycji „Jedziemy” w dniu 29.12.2022r. oraz w
@Pindorek: akurat przynależność partyjna matki ofiary była wiadoma od razu, czemu niby pedofil z platformy miałby utrzymywać kontakty z dzieckiem posłanki np. pisu?
@Pindorek:

No ciekawe czy Sekielscy wezmą się za temat bo przecież pedolifia powinna być ścigana wszędzie. Pedofilia w Platformie Obywatelskiej również.


Przecież typ siedzi w więzieniu. To wg ciebie nie jest ściganie?

nie ujawniali o kogo chodzi a głupi Borys się wygadał,


Kłamiesz. Tutaj wypowiedź:
https://www.tvp.info/68334366/tragedia-w-szczecinie-posel-po-jako-pierwszy-ujawnil-ze-chodzilo-o-dzieci-poslanki-z-platformy-obywatelskiej

Słowo kluczowe: "członkini".

A tu przekaz pisowski, słowo kluczowe "posłanka". Mam tłumaczyć różnicę?

Czekam na fikołki, łajzo bez kręgosłupa.
janekplaskacz - @Pindorek: 
No ciekawe czy Sekielscy wezmą się za temat bo przecież p...

źródło: FqXDJ7YWAAExdte

Pobierz