Wpis z mikrobloga

nie korzystamy bo mamy markety pod nosem, po co pytanie jak wymieniasz kazde miasto? Robisz ankiete? Bylo jeszcze getsix czy getX cos takiego, szybko sie zwineli z rynku. Wolt nie doreczea tez? Chyba tak.
@art212: akurat spożywkę wolę kupować samodzielnie, nie nabrałam jeszcze takiego zaufania do spożywczych zakupów online ( ͡° ͜ʖ ͡°) a i jest to zawsze jakiś powód, by taki piwniczak jak ja wyszedł z domu i dał sobie trochę ruchu
@art212: te wszystkie apki od ezakupów albo mają bardzo ograniczony wybór albo zawyżone ceny, do tego takie glovo potrafi ot tak wyzerować żmudnie budowany koszyk bo akurat nie mają wolnego kuriera, biedra niepotrzebne domyslnie dodaje torbe termiczna, nie pamietam gdzie ale byly tez limity na objetosc zakupow, niby to wszystko jest zrozumiałe biznesowo ale z konsumenckiego punktu widzenia zniecheca i lepiej ruszyć odwłok osobiście do sklepu
@hu-nows: o tak, raz zamowilem 10 plastrow szynki, jeb torba termiczna CO NIE DAJE #!$%@? NIC (jesli chodzi o chlod) bo masa szynki (masa termiczna) zadna, scianki 3mm z torby nic nie daja. Ot ich hack na karynki co moga gadac ze sie zatruja jadem kielbasianym zaraz. Do tego doplaty, MWZ itd. @Cyberspeed wiec nie klam ze taniej. Moze szybciej jak ci sie nie chce isc a masz pod nosem ale
@art212: aktualnie u mnie wygrywa frisco, przywozi mi na wieś pod Wrocławiem, alkohol też dowozi, wychodzi podobnie tylko mięso, kawa jest znacznie drożej