Wpis z mikrobloga

Dzisiaj #gorzow, City kebab. Keps taki trochę powyżej średniej. Za kebab 30,50 i ciasto 4,50. Porcja jak na tę cenę nie powala, na plusik że sosy ładnie podane i nawet dobre. Pan który obsługiwał był dość niesympatyczny na moje pytania o mięsa odpowiadał jakby był obrażony a jak nie usłyszałem to z wielką łaską powtórzył dodając obrażone "już panu mówiłem".
Na plus ciasto, które było bardzo dobre i jest w menu szisz kebab z cielęciny, który z chęcią bym spróbował, niestety nie miałem czasu, żeby czekać na przygotowanie.

6,5/10

#kebab #jedzzwykopem #jedzzkrucjanem
Pobierz
źródło: temp_file.png948122893342404717
  • 5
@MokryWloch92 średniak taki zwykły, w wypadku takich kebabów to najważniejsze są sosy, bo mielone mrożone mięso z hurtowni wszędzie smakuje tak samo, frytki i kapusta też nie pozostawiają wielkiego pola do popisu.
A sosiki akurat smaczne i gęste, do tego dobre ciasto jakiego jeszcze nie spotkałem w żadnym kebabie no i opcja cielęciny ze szpady, choć nie próbowałem, to sam fakt posiadania tego w menu już wyróżnia lokal na tle przeciętnej budy
@MokryWloch92 jak połowa kebabów na takie samo mięso z tych samych hurtowni i do tego poszatkowaną kapustę z ogórkiem i pomidorem to co tam chcesz oceniać jak różnią się tylko sosami i to nie zawsze po z ćwiartka z tej połowy również będzie miała sosy z jednej hurtowni?