Wpis z mikrobloga

Eh jeszcze teraz wyszedł mi tragiczny wynik badania krwi gdzie choresterol mam grubo ponad normę jak na swój wiek (25 lat) i będę musiał brać leki na to. Pewnie jakbym sprawdził cukier to też już by mi wyszedł ponad normę albo cukrzyca. Wszystko jest wynikiem lat mojego lenistwa oraz gnębienia w szkole które powodowało że bałem się wychodzić z domu żeby robić cokolwiek przez wiele lat i teraz są efekty. Ale też nikt nigdy nie nauczyłem mnie zdrowego odżywiania, np. rodzice przez większość życia wpychali mi chocoszki na śniadanie i kolację w domu a do szkoły bułki z nutellą i tak to uzależnienie od cukru trzyma mnie aż do teraz. Narazie pod wpływem stresu tymi wynikami wyrzuciłem wszystkie czekolady i słodycze, muszę mieć zero cukrów od teraz bo boję się że będę brał te leki na choresterol już do końca życia (,)
#przegryw #feels ##!$%@? #zdrowie
  • 4
@PanRam: 79kg/175 więc lekka jest ale w tym roku mi się trochę ostatnio przytyło tak to przez ostatnie 5-6 lat nie miałem problemów z wagą, ważyłem około 10 kg mniej a jak chodziłem do szkoły z tamtą dietą to miałem nadwagę, ważyłem około 85 kg.