Wpis z mikrobloga

Dzisiaj rano, po podpisaniu aktu notarialnego, stałem się właścicielem mojego nowego mieszkania I N W E S T Y C Y J N E G O.
kolejne mieszkanko 42m2, dwa pokoje, czyli marzenie każdej niesamodzielnej mameji mieszkającej z mamusiąXD albo oddającej 3/4 pensji swojemu PANU LANDLORDOWI - pamiętaj wykopku szanuj szanuj PANA LANDLORDA swego bo możesz mieć gorszego!

Spadło z rynku prosto w moje rączki, Umówiony już na wymianę całych drzwi wejściowych na piątek, resztę roku będzie stało puste, nie chcę mi się narazie wynajmować go jakimś wysr0pk0m.

Mieszkanie będzie czekało spokojnie na mariuszów 3500-4500 netto, na odblokowanie dla nich kurka wydrukowanych z drukarki pieniędzy na kredycie 2 lub nawet 0 (!) %.
mariuszki będą zabijać się już na korytarzu i licytować, który mariuszek weźmie wyższy kredyt na wymarzone m2 42m2.
Na mieszkaniu spokojnie zarobię sobie conajmniej 2-3 razy tyle. Wszystkim wykopkom odkładającym pieniążki i marzących o własnym M życzę oczywiście wygranej w wysokich licytacjach z mariuszkami, po pierwszych przegranych nie poddawajcie się i pamiętajcie że około 2050 roku rynek będzie wreszcie należał do wasXDDD

No i tak jak pan adam z nbp powiedział: "że gotówki mamy nieprzebrane ilości i że pieniędzy nam nie zabraknie"
to ja dodam do tego również ze swojej strony: "mariuszów także mamy nieprzebrane ilości! XDDDDDDDD

smacznej herbatki z cytrynką wszystkim życzę! #nieruchomosci
Pobierz
źródło: rakjeta
  • 4
@ymkzz: bez przesady. Dynamiczny Mariusz nie będzie brał klitki 42m2 od jakiegoś wysropka. Da się w ogóle żyć w takim kurniku?