Wpis z mikrobloga

Myślę, że w związku z zamieszaniem z Patriotami ostatnimi czasy, warto przypomnieć, że to nie żadne wunderwaffe i można je zniszczyć dronami kamikaze. Na przykład mogę podać przeprowadzane ataki przez Huti dronami Samad 3 na Arabskie obiekty wojskowe I naftowe chronione właśnie Patriotami. Wynik jednego takiego starcia w miejscowości Jazan widoczny jest na zdjęciu

#ukraina #wojna #historia

https://www.reuters.com/world/yemens-houthis-say-they-attacked-aramco-patriot-targets-jazan-2021-04-15/
A.....n - Myślę, że w związku z zamieszaniem z Patriotami ostatnimi czasy, warto przy...

źródło: IMG_20230307_150538_760

Pobierz
  • 64
no Ukraińcy pewnie pchają t72, szyłki czy goździki bo poodpadały im gąsienice jeszcze przed przekroczeniem granicy. Masz rację.

Odpowiedz


@Aquamen: nie chcę wiedzieć w jakim stanie rosjanie mają t72 skoro ich najnowocześniejszy czołg popsuł się na paradzie xD

Wiesz jest różnica między serwisowanym sprzętem, gdzie jest drama na pół internetu bo uszkodził się błotnik a sprzętem który stał pod chmurką, nie ma radiostacji, elektronika nie działa, a smary powinny być wymienione
@KakaowyTaboret: masz jakieś źródło tych rewelacji o braku serwisowania ruskich t72 czy tylko bredzisz? Jeśli jest jak mówisz to jakim cudem pojawiły się modernizowane t72 w kilku wariantach po stronie rosyjskiej?

T-14 armatę będzie ciężko zniszczyć takim dronem, ma wbudowany system który chroni przed takimi rzeczami
T-14 armatę będzie ciężko zniszczyć takim dronem, ma wbudowany system który chroni przed takimi rzeczami


@Aquamen: Armaty nie istnieją, jest tylko kilka egzemplarzy "demo" ale są tak do bani że ruskie nie mogą zacząć seryjnej produkcji.
Będzie dużo animacji 3D gdzie armaty niszczą tysiące czołgów NATO i tyle, nie będzie nagrań z Ukrainy chyba że ruscy się pospieszą i uruchomią produkcję na co brakuje im ogarnięcia.
masz jakieś źródło tych rewelacji o braku serwisowania ruskich t72 czy tylko bredzisz? Jeśli jest jak mówisz to jakim cudem pojawiły się modernizowane t72 w kilku wariantach po stronie rosyjskiej?


@Aquamen: Np biatlon czołgowy 2022 i sytuacja gdy po załadowaniu amunicji wieża kręciła się w różnych kierunkach. Na biatlonie czołgów gdzie sprzęt pewnie najlepszy i dopieszczony. Nie neguję, że nie modernizują sprzętu, ale skoro nawet na imprezach sportowych nie działa.

Informacje
@Aquamen: no ale to taki standard dyskusji na wypoku,
ktoś wysnuwa jakąś tezę* i od razu sam ją obala,

* której nikt nie głosi, albo jakiś troll czy inny gupek wymyślił 5 miesięcy temu

to nie żadne wunderwaffe

śledzę tak od początku wojny i pierwszy raz słyszę takie określenie, taką tezę,
a już szczególnie to, że miałyby być niezniszczalne

może misza Ci się w ogóle z internetami? onetami? bo tam co