Wpis z mikrobloga

Dzień dobry!

Jakby się ktoś martwił, że zapomniałem o wykopie to uspokajam. Pamiętam i to bardzo dobrze. Wczoraj na moim kanale YouTube pojawił się vlog z Kambodży, w którym przedstawiam ciekawostki, historię w skrócie i pokazuje piękne widoczki. W końcu Angkor Wat to najpopularniejsza atrakcja w Kambodży.

Zapraszam do znaleziska - ANGKOR WAT + ŻYCIE NOCNE W SIEM REAP, KAMBODŻA

Pozdro mirki!

Wpadajcie również bezpośrednio na kanał - WIECZNIE WOLNI. Zachęcam do sybskrypcji. Kolejne dwa odcinki będą ze spotkania z #popaswpieprz i #raportzpanstwasrodka / #raportzakcji.

#podroze #wieczniewolni #azja #przygoda #bezplanu #zainteresowania #historia #kambodza #ciekawostki #ciekawostkihistoryczne #turystyka #podrozujzwykopem
ziolo22 - Dzień dobry!

Jakby się ktoś martwił, że zapomniałem o wykopie to uspokajam...

źródło: P1533405

Pobierz
  • 63
@ziolo22: Byłem w Kambodży 3 tygodnie temu i tak jak Angkor Wat zrobił na mnie ogromne wrażenie to sam pobyt w Kambodży już nie bardzo. Ludzie na każdym kroku nachalnie chcą ci wciskać swoje produkty czy taxi. W street foodzie czasem z dupy ceny ci zawyżają np przy obiedzie pytałem właścicielkę za ile puszka piwa ona mi że za 2500 a wieczorem kupujemy i właściciel mówi 3000. Spotkałem też miłych Kmerów
Ludzie na każdym kroku nachalnie chcą ci wciskać swoje produkty czy taxi. W street foodzie czasem z dupy ceny ci zawyżają np przy obiedzie pytałem właścicielkę za ile puszka piwa ona mi że za 2500 a wieczorem kupujemy i właściciel mówi 3000. Spotkałem też miłych Kmerów no ale jednak Kambodża nie przypadła mi do gustu i jest w zasadzie drożej jak w Tajlandii


@Trainer: Brzmi jak opis idealnego kraju do inwestowania
@Trainer: ceny częściowo wyższe. Transport i wyżywienie droższe. Noclegi i atrakcje tańsze. Nie wiem gdzie byłeś ale poza Siem Reap nikt nas nigdzie nie naciągał. Tuktokowcy czy taxi to norma wszędzie ale przecież są apki gdzie zamawiasz i problemu znika na zawsze. Polecam odwiedzić Kampot i Koh Rong. Mega miejscówki