Wpis z mikrobloga

aktualnie nie ma nigdzie żadnej lokaty która byłaby na 7% i wyżej, dla przecietnego oszczedzającego, max co mozna pomyslec to obligi na rok 6,75%. Ja niestety wykorzystałem juz wszystkie lokaty które mogłem powyżej 7%. Także jest słabo fes
#lokata #nieruchomosci
  • 15
@Fiodooor: mój limit też wykorzystany, reszta leży na oszczędnościowym beż limitu ale tylko 2.5%. Ale w sumie mam to gdzieś bo kupywalem złotówki średnio od 4.75-4,70 przez ostatnie kilka naście miesięcy więc na samym kursie jak dojdzie do 4.45 to będę 6% do przodu. Więc podwójne stopy zwrotu. Lokata 6 plus kurs walutowy 6.
@prismo: nie sposób przewidzieć. Były chwile, że wyprzedzali rynek i dawali więcej, niż inny. Teraz z edycji na edycję obniżyli o 1 p.p., czyli (znów) odważniej niż inni. Przyszłość? Pewnie będą obserwować rynek i reakcje klientów.
@Bankobranie: Z tego co widzę na razie utrzymali te 7%. Rozważałem ten Santander, ale tam jednak dużo wymogów trzeba spełnić z tym kontem osobistym i jeszcze może to by uszło jakby to było powiedzmy 2. konto, a nie 3. czy 4., gdzie już w co najmniej dwóch trzeba jakieś wpływy mieć na koncie i limit kartowy trzeba spełnić...