Wpis z mikrobloga

Wiecie co, zostawy animozje. Cieszmy sie wynikami. Moze i wynik niewielki, ale czasy niepewne, ludzie nie chca kupowac konsol, bo to fanaberia dla niektorych, wiec mysle, ze jednak jest ok.

W UK, sprzedaz konsol Series S/X wzrosla o 15% w stosunku do lutego 2022 roku, a to i tak przy przeniesionej premierze Starfielda czy innych.

Troche lipa, ze od 01.01 do teraz, sprzedaz spadla o 5.3% w porownaniu z analogicznym okresem w 2022, ale mysle, ze jak wyzej, gracze zbieraja kase by kupic konsole jak wyjdzie Starfield albo nowa Forza.


wiecej info

#xbox #microsoft #xboxseriesx #xboxseriess #ps5 #sony #playstation5
  • 12
@nostalgiwolf: Mam pada od ps4 i xboxa( bodaj one) i o niebo lepiej gra mi sie na padzie od xboxa, jest większy i poręczniejszy i co dla mnie najważniejsze lewy analog jest wyżej i jest "wklęsły" co przy mojej chorobie robi giga robotę. Jestem ciekaw padów od ps5 ale nie miałem jeszcze okazji przetestować.
@kamil1230: Miałem PS4, mam PS5, mam też pada Xboksowego do PC'ta. Najlepiej mi się gra na padzie od PS5. Nie potrafię pojąć tej rzekomej zalety pada Xboksowego jaką są niesymetryczne analogi. No i gałki to są wklęsłe już od czasów PS4.
@nostalgiwolf Też nie potrafię ci fenomenu tych analogów wyjaśnić logicznie ale ta niesymetryczność pomaga mi w sięganiu spustu na padzie(mam schorzenie ręki), a co do wklesłosci mam wrażenie że w xboxowym padzie palec mi "lepiej siedzi". Jak mówiłem podejrzewam że to kwestia prywatnych preferencji