Wpis z mikrobloga

Łukawski sie zachiwuję jakby gadał do pięciolatków. Ojej autobusik uciekł ojej ojej. puci puci. ciepełko kluch.
Gdzie jest rozliczenie się z ankiet?!
No i Kula niestety nie zastąpi w sr łysego ego w czapce. Co za gówno! Tydzień i nie było ciekawszego ""kieruj się na południe" niż u Kuli.
#radio357
  • 10
@kidi1: ? w sensie, że rozliczyli się z patronami? Kiedyś byłem ale póki nie zmienią swojego podejścia to szkoda kasy. Mają jej tyle a i tak nie potrafią zatrudnić profesjonalistów.
@Dyfjatko teraz już rozumiem skąd w tobie tyle jadu xD nie możesz szefa poprosić o wyłączenie radia to przynajmniej na wykopie się wyżyjesz. mam nadzieję że choć trochę ci lżej po takim wpisie ;)
@archive: To nie jad to brak porofesjonalizmu w 357:). Szef swoją drogą:) Ost włączyłem sobie pr2.. o matko jaki przeskok w brzmieniu. Podejściu do słuchacza. Nikt nie traktuję słuchacza jak debila albo 5latka.
Nawet jakiś czas temu włączyłem sobie pr3! spr jak tam to działa. Muzyka gówniana..prowadzący też jakoś nie podeszli ale jeśli chodzi o nagłośnienie, mikrofony i rozmowy między radiowcami to jest przeskok na plus dla trójki XD. No i
@Dyfjatko: słuchanie normalnego to dopiero bańka.
Jak będę chciał sobie posłuchać o polityce lub tym co się dzieje na świecie to włączę sobie "Na dachu świata" Żakowskiego lub "Raport o stanie świata" Rosiaka.

Nic tak mnie nie #!$%@? jak serwis informacyjny co godzinę a w szczycie co pół godziny.
No chyba że ktoś jest tak ograniczony że jemu trzeba powtarzać pięć razy żeby zrozumiał...
@Piaseczyniak: To prawda. Ale sam fakt że pomijają ważne informacje a wrzucają jakieś info z dupy to jest słabe.
Dziś niestety trzeba zdobywać informacje samemu bo każde "wiadomości" z tv radia czy innego portalu są zawsze stronnicze. Nie ma poprostu przekazania informacji. Musisz przeczytać pare art. z prawa i lewa żeby wrobiić sobie zdanie na dany temat.