Wpis z mikrobloga

#ekstraklasa #pilkanozna #canalplus

Wiecie co mnie najbardziej szokuje po tej ostatniej dyskusji na temat Frankowskiego? Nie kwestia jakosci jego pracy, tego co robi Josue, czy mozliwego wypaczenia wyniku meczu. To jest ostatecznie tylko sport, pozniej jest kolejny dzien, czlowiek idzie do pracy i zapomina.
Przeraza mnie to, ze pijak Zewlakow jedzie sobie autem nie na lekkim rauszu, jedzie kompletnie #!$%@? majac prawie 2 promile, nastepnie nadal wystepuje w TV jako ekspert po wydaniu wymuszonych przeprosin. Mija pare miesiecy i co? I gowno, teraz z wjechania w autobus, gdzie moglo dojsc do tragedii, robi sobie jawnie heheszki na antenie Ligi+Ekstra. W dodatku nikogo to specjalnie nie oburza, a prowadzacy smieja sie jak na bankiecie u Michala.

Serio, jak takie cos mozna tolerowac, jak to jest, ze jeszcze pare lat temu Zarzeczny za jazde po pijaku wylecial z miejsca z C+, a teraz takie zachowanie nie tylko jest akceptowalne, ale tez jak widac, przydaje sie do tworzenia smiesznych bon motow...
  • 2
@miki4ever: No nie wiem. Wydaje mi się, że on tego nie mówił w formie "hahahaha #!$%@? uderzyłem w autobus, ale to była akcja, mówię wam", tylko bardziej że on też nie chciał źle, ale jednak zrobił coś złego, więc i tutaj to powinno być tak traktowane.

Paradoksalnie, wolę takie otwarte mówienie o tym, że ktoś coś #!$%@?ł, bo to znaczy, że ta osoba ma tego świadomość, wciąż ma to z tyłu