Wpis z mikrobloga

mam pytanko do kogoś kto był w Dubaju, jadę na 10 dni i potrzebuje od razu internetu w telefonie.
Jak to najlepiej zrobić, jaką kartę kupić, czy trzeba ją doładować czy jak to wyglada?

#dubaj
  • 5
@duszek360: Nie wiem czy nie za późno, ale najwyżej na przyszłość - w terminalu przy kontroli paszportowej celnik powinien dać ci kartę sim turystyczną z 1GB internetu. Jak nie da to poproś o nią, bez problemu dają. Jest w każdym formacie. Deaktywowana jest na wyjeździe. Musisz ją jeszcze aktywować po włożeniu, ale to dostaniesz instrukcje smsem.
Internet jest ogólnie drogi, więc wyłącz od razu 5G, bo 1GB to zjeżdża momentalnie.

Tak
Pobierz Wyrewolwerowanyrewolwer - @duszek360: Nie wiem czy nie za późno, ale najwyżej na przy...
źródło: IMG_3677
@hipeq69: Totalny luzik. Kwestia wysłania SMS z rokiem urodzenia chyba tylko. Pobierz sobie appkę Du na telefon, będziesz miał tam podgląd na zużycie danych i możliwość wykupienia pakietu.
W razie czego nie bój się pytać ludzi, są bardzo otwarci i przyjaźni na miejscu (serio).

Z takich przydatnych rzeczy to wykup sobie od razu kartę na metro (nol card, sprzedawane na pierwszej stacji metra w okienku) - kosztuje 25 aed i ma