Wpis z mikrobloga

@DEJW88: no kto by pomyślał, że umów trzeba przestrzegać ( ͡° ͜ʖ ͡°) a influenserki, którzy są mentalnymi rozpieszczonymi dziećmi mają w dupie punkty w umowie, którą podpisują i kiedyś zrobią straszny gnój z tym. Mam nadzieję, że Prime będzie każdego z tych influencerków pozywał za pomówienie i działanie na szkode firmy i posypią się dla nich potężne kary, dopiero wtedy się nauczą, że umów trzeba przestrzegać
@DEJW88: może, ale wątpię w umiejętności negocjacyjne orka, aby mógł sobie takie coś załatwić, albo po prostu w późniejszym czasie pojawił się taki zapis przy nowych kontraktach, a medusa jeszcze leciał na papierze podpisanym przy prime 1
@DEJW88: z chęcią poznałbym treść tych umów, ale pewnie nie będzie mi to dane. Natomiast argument o upadłości jeżeli jest prawdziwy, to podejrzewam, że niektórzy influ mają rację.

Jedno jest pewne na gali będą walczyli albo osoby, z którymi Prime się rozliczył albo ci chcacy popularności, a jej nie mający (to akurat dobra wiadomość) albo plac mi z gory albo naura.
@DEJW88: Ale to też jest na ich życzenie, bo Kasjusz w którymś z wywiadów sam powiedział, że wcześniej przymykali oko na niedociągnięcia, a teraz gala się źle sprzedała, więc muszą być bardziej skrupulatni i stąd już bardzo łatwo tworzyć narrację o celowości takich zagrywek z powodu złej kondycji finansowej spółki.

I tu też medialnie dobrze wygląda #!$%@? o szantażu z bankructwem. W rzeczywistości oczywiście albo to jest farmazon, albo słaby blef,
@Delfin69: nie zdziwiłbym się gdyby w umowie Orka jeszcze nie było takich zapisów, federacje zaczęły się najbardziej srać o kwestie łamania zakazu konkurencji przy Normanie Parke w połowie 2022 roku (wczesniej był tylko Młody Muran i o to się obraziło Fame MMA)
@pomywacz:

jest czarno na białym że ta głupia tzipa nie wystawila faktury

Ale wiesz, że to są brednie?
Obowiązek zapłaty nie jest w żaden sposób zależny od istnienia faktury, zwłaszcza gdy jest spisana umowa na konkretną kwotę więc usługobiorca wie ile ma zapłacić.
To, że im ktos faktury nie wystawia nie zwalnia ich jednak z konieczności zapłaty a co najwyżej mogą zażądać wystawienia dokumentu i w razie braku odzewu donieść do