Wpis z mikrobloga

Z twittera Sraśko: "Aż 80% kobiet doświadczyło molestowania seksualnego w miejscu pracy. Jeśli jesteś jedną z nich – nie jesteś sama."

Źródło z badaniami: http://reagujostro.ptpa.org.pl

Otóż "badanie ilościowe zostało przeprowadzone, w formie kwestionariusza online, w dniach 04.04 – 26.06.2022 roku. Kwestionariusz wypełniły 174 osoby. Ostatecznie analizie poddano 164 odpowiedzi."

164.

Fragment z raportu: "W związku z powyższymi danymi, przedstawionych poniżej wniosków nie należy traktować jako reprezentatywnych dla całej populacji kobiet pracujących. Przedstawione dane są przede wszystkim interesującą obserwacją doświadczeń kobiet wykształconych, kształcących się, pracujących i korzystających z usług w miastach, osób lepiej sytuowanych, posiadających w miarę stabilną sytuację zawodową i materialną."

(°°

#majastasko #famemma
  • 14
@R0bert-: A ja nie będę mówił o manipulacji ze strony Staśko. Nie tym razem. Żeby czymś manipulować, to trzeba mieć minimalną wiedzę lub przynajmniej zapoznać się z materiałem. Staśko tego raportu nawet nie przeczytała, bo inaczej dotarłaby do tego fragmentu, który wkleiłeś. To po prostu zwykła ignorancja i zła wola powodująca wykorzystywanie jakichkolwiek przesłanek do poparcia swojej agendy.

Każda tak praca powinna precyzyjnie opisywać sposób doboru repondentów do próby. Nawet jeśli
@R0bert-: Byłem molestowany przez kobiety w pracy. Ciągle mnie podrywały, opowiadały jaki sex lubią i co je podnieca. Musiałem tego wysłuchiwać niemal codziennie. Dobrze wiedziały ze jestem w związku mimo to nie przeszkadzało im wystawianie cyckow prosto przed moje oczy, czy niby przypadkowe przejeżdżanie ręka po moich pośladkach. Kobiety są jeszcze bardziej natrętne w takich kwestiach erotycznych, bo myślą że im wolno.
@Pryshlyak: Osobiście uważam, że jest szczwaną manipulantką, która działa z pełną premedytacją. Poza tym uwielbia wypowiadać się o tematach o których nie ma bladego pojęcia. Jak ktoś ją rzeczowo wyjaśni (co nie jest trudne) to zaraz gra kartą hejtu, przemocowca itd. bo po co komu jakieś kontrargumenty. Jeszcze przy okazji, w mega protekcjonalnym i chamskim stylu, komuś wytknie, że czegoś nie rozumie. Śledzę jej poczynania i nie rozumiem jak można nabierać
@R0bert-: @matkababkaiprababka @Pryshlyak @SuperTimor435 @Jawytymyoni Ale dlaczego dyskredytujecie przecież to jest podparte badaniami. Przy okazji mam ciekawostkę:

Aż 83% obywateli doświadczyło gnębienia i ataków ze strony Mai Staśko*

*badanie ilościowe zostało przeprowadzone, w formie ankiety online, w dniu 06.03.2023 roku. Ankietę wypełniło 165 osób. Ostatecznie analizie poddano 165 odpowiedzi."
GoodGuyChucky93 - @R0bert-: @matkababkaiprababka @Pryshlyak @SuperTimor435 @Jawytymyo...

źródło: BF477B0D-56A6-4D65-B32B-B84D4AB9C5D1

Pobierz
@matkababkaiprababka: gówno jest przydatne dla metabolizmu prawidłowego a to badania jest bezużyteczne, szkodliwe i fałszywe do tego. Równie dobrze mogła by w3rzeszy zrobić badania czy Żydzi t dobrzy ludzie i powinni mieć prawo do życia
@Pryshlyak Aaa badania, próby sruby, kto miałby na to czas? Trzeba szokujący statement, który dosłownie wsadza nam te oburzenie do ryja. Co, nie wierzysz? Ja nie będę wam udowadniać, to prawda, bo tak jest, ja to wiem ale na pewno nie ty, a te badania se udowadniaj gdzieś w komentarzach no nara bo przemocowcy mi uciekają