Wpis z mikrobloga

Przeanalizowałem różne wskaźniki ekonomiczne Rosji (biorąc poprawkę, że te rosyjskie często mijają się z prawdą), i coś mi się wydaje, że przyszły rok może być bardzo ciężki ekonomicznie dla Rosjan, w sensie może nastąpić krach gospodarczy. Jeśli wszystko będzie postępować tak jak teraz, najprawdopodobniej większe jego oznaki będą widoczne w II kwartale 2024, a sam krach nastąpi jakoś w III kwartale. Starałem się popatrzeć obiektywnie, ale nie ukrywam, że to jest coś za co trzymam kciuki.

Rosja może ma i dużo czołgów, i kałachów, i mięsa armatniego. Ale ciężko niedożywionemu żołnierzowi walczyć mając z tyłu głowy myśl, że rodzina w zimnym domu głoduje (a on chleba do domu nie przyniesie, bo leży gdzieś w okopie). Hehe :-)

#rosja #ukraina #gospodarka #ekonomia #finanse
  • 6
@ZuluScout Byku mówię ci! Sankcje stymulują rynek wewnętrzny i zwiększają motywację do rerusyfikacji przemysłu. Same plusy i będzie tylko lepiej ( ͡º ͜ʖ͡º) Przypomnij sobie, jak bylo wspaniale za czasów ZSRR. Nie upadło bez powodu, bo Nato...
ciężko niedożywionemu żołnierzowi walczyć mając z tyłu głowy myśl, że rodzina w zimnym domu głoduje (a on chleba do domu nie przyniesie, bo leży gdzieś w okopie).


@Adamfabiarz: Im wtłaczali do łbów, że Zachód bez nich zamarznie i będziemy jeść chomiki. Dostaną paski w stylu "Zachód zazdrości Rosji dobrobytu" i ruszy do walki z satanistami, czy co oni akurat wymyślą. Część z nich ma IQ małpy i przyklaśnie, a reszta będzie