Wpis z mikrobloga

Myślicie, że dodanie do gry AGM-88 HARM dla NATO byłoby dobrą kontrą na ten nowy kacapski złom? Skoro on może namierzać od razu po respie to Ty w samolocie też od razu namierzasz radar tego gagatka i cyk HARM leci do źródła i niszczy kamaza. #warthunder
  • 8
@Drmscape2: Tak sobie myślę jak oni mają zamiar to zbalansować. Na ten moment wygląda to nie ciekawie. Skoro HARM to zły pomysł to chyba sam nie wiem. Trochę irytujące jest to, że ten kamaz będzie mógł podejmować walkę nawet z czołgami. Na dev serwerze ludzie śmiało zmiatają natowskie mbt.
@Morty1337: Pewnie nie mają zamiaru. xD Rzucili na grafikę skuteczności Pancyra jako referencyjną szybkość F-16 1,5 Ma, a A-10 0,9 Ma żeby dowieść, że przeciwko celom poruszającym się tak szybko, wcale nie jest taki skuteczny. Widziałeś kiedyś F-16 na GRB poruszającego się z taką szybkością, albo A-10 poruszającego się w ogóle z prędkością 0,9 Ma? xD Cały ten ich ostatni post "tłumaczący" dodanie Pancyra to jest kopalnia beki. Ciekawe co ma
@Drmscape2: Ostatnio wróciłem sobie na tłokowce i chyba zostanę tam dłużej. Pozostaję chyba mieć nadzieję, że Gunner Heat PC rozwinie się tak, że będzie bezpośrednio konkurować ze ślimakiem i zacznie się odpływ graczy z tego syfu. Niech entuzjaści kacapskiego złomu grają sami ze sobą.
Ciekawe co ma sobie pomyśleć użytkownik Otomatica jak czyta, że Tunguska jest gorsza.

@Morty1337: Ale co ma zrobić Gaijin, skoro w statystykach Tunguska wypada tak źle? Co z tego, że jest mocną plotką, skoro w excelu wychodzi na najmniej skuteczną?

Gaijin nigdy nie wyjdzie z perspektywy "jesteś debilem. Nie graj jak debil".