Wpis z mikrobloga

@DEJW88
A ja przewrotnie na pasuta zagłosuje. Pawłowski to giga nudziarz i noc kabaretowa, kano i Hubert są spoko ale nic ciekawego nie wyciągają, Wardęga fajnie że wierci influ ale czasem za bardzo, za długo i niepotrzebnie a pasut wprowadza coś ciekawego i zadaje niesympatyczne pytania także tam tylko doświadczenie do nadrobienia i byłoby git
@DEJW88: Obiektywnie z tych co wymieniłeś Wardęga > Hubert > Kaniowski > Pawłowski > Pasut
Brakuje prowadzących innych gal, a zwłaszcza prime. Wtedy pasut nie byłby ostatni.
Wardęga fajnie prowadził programy zwłaszcza, afera budowlana i to video na live wyciągnięte. Konwencja z pytaniami bez wymigiwania TAK/NIE która podsyca trochę i sporo innych, może mi się to podoba też bo te prowadzenie było bliskie mojemu stylowi w jakim bym to robił. Pewnie
@wychodek5: Obiektywnie czyli bez żadnej faworyzacji przez lubienie kogoś czy też nie. Odrzucam to na bok i piszę opinie jedynie na podstawie tego jak im szła praca. Wiem, że teraz jest popularne stwierdzenie, że nie da się być obiektywnym, ale wystarczy przeczytać znaczenie tego słowa w słowniku żeby się dowiedzieć, że to tak nie wygląda.
Obiektywizm => przedstawianie i ocenianie czegoś w sposób zgodny ze stanem faktycznym, niezależnie od własnych opinii,
@DestroDevil: Brałem pod uwagę tylko teraźniejszych prowadzących (no w sumie wyłączając Wardęgę, którym nim od niedawna nie jest) i tylko takich, którzy prowadzą konferencje, a Boxdel tego w tym momencie nie robi.
@DEJW88: trochę nie rozumiem twojej logiki. „biorąc pod uwagę wszystkie programy, nie tylko konferencje„
„Brałem pod uwagę tylko teraźniejszych prowadzących i tylko takich, którzy prowadzą konferencje”
Wardęga już nie jest prowadzącym, Pasut poprowadził 2 konferencje i są na liście. Boxdela który dalej prowadzi programy i swojego czasu konfy plus bierze w nich aktywny udział, tylko nie siedzi przy stole już nie jest na liście.
@GoodGuyChucky93: Konferencje + programy, jeśli takowe prowadzi, chciałem zaznaczyć żeby nie ograniczać się tylko do samych konferencji
Wardęga jeszcze do niedawna prowadził, więc mimo wszystko został uwzględniony. Boxdela pominąłem, może niesłusznie, głównie dlatego, że nie prowadzi konferencji, a wydaje mi się że te są najtrudniejsze do poprowadzenia, bo dymogenne face2face to samograje.