Wpis z mikrobloga

Rząd Ukrainy już kompletnie wariuje i rozkręca gównoburzę o to aby nikt na całym świecie nie mógł zagrać w jakąś giereczkę bo jest ROSYJSKA, i jeszcze są święcie przeświadczeni że cały świat ma robić tak jak im się to widzi. xD

https://www.thegamer.com/ukraine-calls-worldwide-atomic-heart-ban/

Mam nadzieję że Sony, Microsoft i Valve powiedzą im żeby spadali na bambus. Sprawdzili że mogą sprzedawać grę pomimo sankcji? To koniec dyskusji i niech im nie dyktują jak mają prowadzić biznes. Firmy z USA nie mają żadnego prawnego obowiązku słuchania rządu Ukrainy.

#atomicheart #gry #pcmasterrace
  • 11
@supra107: W ogóle to jest absurd, żeby banować grę, bo pojawiają się w niej "smaczki", które wychwytuje wąska grupa osób i dorabia do tego całą teorię, a reszta świata ma #!$%@? i wg nich też powinni być oburzeni XD
@francis0440: Mnie najbardziej śmieszy ból dupy o tą puszkę farszu, bo wykopki kręciły bekę wstawiając niebiesko-żółte flagi które nie były flagami Ukrainy, Na przykład wstawiali flagę województwa opolskiego i pisały "Czy to jeszcze Polska?" że niby ludzie mieli ból dupy o same kolorki.

Tymczasem w rosyjskiej grze pojawia się puszka farszu z takimi samymi kolorami, która z resztą jest wzięta z prawdziwej puszki z ZSRR, ale nie w tej kolejności co
supra107 - @francis0440: Mnie najbardziej śmieszy ból dupy o tą puszkę farszu, bo wyk...

źródło: 1920px-POL_wojew%C3%B3dztwo_opolskie_flag.svg

Pobierz
@supra107: Mnie tam w tej grze trochę wkurza fakt, że nie można sobie bezpiecznie czytać o niej robocie na redditcie czy innych forach bez ryzyka na nadepnięcie na coś co lepiej żeby ktoś z twojej pracy nie zobaczył.

Tak samo miałem jak sobie czytałem różne wpisy o XCOM Chimera Squad i dość często posty to były... no wiecie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Tymczasem w rosyjskiej grze pojawia się puszka farszu z takimi samymi kolorami, która z resztą jest wzięta z prawdziwej puszki z ZSRR, ale nie w tej kolejności co flaga Ukrainy i nie w tych proporcjach co flaga Ukrainy i teraz te same wykopki krzyczą że to celowa anty-ukraińska propaganda.


@supra107: Nie, Ty nie rozumiesz, to nie przypadek, że dali taką puszkę, bo ruscy przyrównują Ukraińców do świń, a to farsz wieprzowy,
@francis0440: Albo szerzenie fake newsa że świnie mają znak Z wyryty na zadzie, a to tylko rany uderzenia specjalnie zrobione tak aby wyglądały jak ta zła literka alfabetu łacińskiego. Albo to kompletne szukanie dziury w całym z dronem z doniczką. To już nawet to doszukiwanie się transfobii w tej postaci Sirona Ryan w Hogwarts Legacy miało więcej sensu. xD
Mnie najbardziej śmieszy ból dupy o tą puszkę farszu, bo wykopki kręciły bekę wstawiając niebiesko-żółte flagi które nie były flagami Ukrainy, Na przykład wstawiali flagę województwa opolskiego i pisały "Czy to jeszcze Polska?" że niby ludzie mieli ból dupy o same kolorki.


@supra107: Ukraińcy dla wykopków stali się tym, czym dla starych bab jest Jan Paweł II.