Wpis z mikrobloga

@Insib: To, że cyferki są większe, nie znaczy że jest lepiej. Co mi po większej wypłacie, jeśli wszystko wokół jest drogie jak cholera i wydaje więcej niż kiedyś? Nie ma idealnych opcji na wyborach i pewnie nigdy w tym kraju nie będzie jeśli nie wypieprzymy wszystkich z sejmu i nie zaczniemy od nowa () A nawet wtedy i tak pewnie będzie średnio
@Howkiee nie chodzi mi o cyferki tylko o moje odczucia, przykład? Gdy chce wynająć jakiś hotel na weekend np. w srode lub w czwartek to wiekszosc gdzie dzwonie to już pozajmowane.
@Insib: sławetny koszyk dudusia w 2015 kosztował ~30zł obecnie ~80 (nie pamiętam 100% cen), w każdym razie w 2015 można było za minimalną kupić ich kilkanaście kompletów więcej niż za obecną minimalną

więc pracującym ludziom nie żyje się lepie, lepiej może się żyć najwyżej patoli bo socjale wyższe
@Bad_Wolf przecież napisalem Ci, że nie chodzi mi o cyferki, ale o odczucia, że aktualnie ludzie są bogstsi niż za po (co nie świadczy o tym, że teraz jest dobrze).
ja skreślam na wejściu pis i konfę


na szczęście pamiętam ich wszystkie rządy


@Bad_Wolf: i ja sie dziwilem ze chwalisz komunizm ja #!$%@?.

Pamietasz rzady konfy z innej linii czasu? Kiedy konfederacja byla w rzadzie? ( )

Dawno nie spotkalem marniejszego trolla XD
@Insib: koles jest na haju wiec raczej bym sie jego sugestiami nie sugerowal.

Musisz sobie sam wyrobic opinie i sie zastanowic czego oczekujesz od partii.

Aktualnie najwiekszym problemem jest to ze wybor ogranicza sie do socjalistow i konfederacji.

Tutaj masz z grubsza opisane co proponuje konfederacja:
https://i.pl/konfederacja-wolnosc-i-niepodleglosc-poznaj-program-oraz-poglady-jakie-prezentuje-to-ugrupowanie/ar/c1-17285689

Co proponuje PiS Lewica Ko i Holownia chyba kazdy wie. Jak ktos lubi programy socjalne i plany likwidacji gotowki i prawa wlasnosci to w
Pamietasz rzady konfy


@Sam_w_domu: tak, nazywało się to wtedy upr, równie gówniane jak konfa, korwin i cała reszta. Co nie znasz historii swego guru.
Był tak gównianym politykiem, że potrzebował dekad i stada kucy aby przebić próg wyborczy
nazywało się to wtedy upr


@Bad_Wolf: w #!$%@? duzo ma to wspolnego. Jestes jakims kosmicznie odrealnionym typem.

#!$%@? cos o inflacji i przekonujesz ludzi ze jest zla samemu popierajac idee ZSRR.

Serio koles wez juz wyjdz bo #!$%@? wstyd.
Pobierz
źródło: d75
@Sam_w_domu wiesz co, ogólnie głosowałem na konfe, ale przy wojnie w ukrainie to się zbłaźnili i z nich rezygnuje.

Tak pier*** o ekonomii itd, ale nie widzą tego ile ukraińcy mogą nam przyniesc dobrego
@Sam_w_domu: co kucyk w memy idzie bo fakty zaczynają być wyciągane

tak, korwin to mierny polityk, konfoonuca to mierna partia hipokrytów, pełna katooszołomów i brunatnych
partia która cały swój program opiera na tym iż nie rządziła, każdy kuc zapytany o program zaczyna bredzić

jak się mylę wyłóż w punktach ten program albo przestań bredzić
że jest drogo nie znaczy, że ludzie są biedni


@Insib: ale to jest tożsame. Jak za swoją prace możesz kupić mniej niż ileś lat temu to wzbogaciłeś się czy zbiedniałeś.

To, że cyferki urosły to jedno. To, że przez to stać cię na mniej towaru to drugie.
@Insib: przeczytaj w linku ktory wrzucilem fragment o ukraincach. Media sporo wypaczaja a takie pajace jak ten komunista pod Toba jeszcze bardziej.

@Bad_Wolf co mnie #!$%@? korwin? Dziadek juz nie jest prezesem partii a ty go traktujesz jakby byl jedynym czlonkiem. Nie lubisz jak ktos twoj ukochany zbrodniczy ustroj krytykuje? Smuteczek.
@Sam_w_domu oczywiście, przeczytam wieczorem.
Ostatnio była taka akcja, że konfederacji zrobili rajd na googlu na kawiarnie, którą założyli ukraińcy. Tylko dlatego, bo " polacy zamykaja a ukraincy otwieraja"

TV nie oglądam
popatrz na inne kwestie niż spożywka


@Insib: jakie mieszkania? Domy? Samochody? Usługi? Paliwo? Energia? Gaz?
Na wszystko musisz pracować więcej niż kiedyś.
@Sam_w_domu: a tak, piękne #!$%@? a co to ten, a co tamten. A to do #!$%@? nędzy, że to trzon tej partii.
Pokaż który tam nie ma skrzywienia na kato, brunatnych, czy narodowców.

Programu dalej nie jesteś w stanie podać, a tak zachwalasz partię.
Programu dalej nie jesteś w stanie podać


@Bad_Wolf: dwa razy wrzucilem link klaunie. Nie wolaj mnie wiecej. Styknie mi komunizmu na dzis.

Ostatnio była taka akcja, że konfederacji zrobili rajd na googlu na kawiarnie


@Insib: dwa ksenofobiczne komentarze. Reszcie sie zwyczajnie nie spodobal nadto upolityczniony wystroj. Byly tez nieprzychylne komentarze kompletnie neutralne politycznie. Ciezko nazwac to rajdem ale wystarczylo zeby zrobic gnoj na wykopie o zlych onucach.
@Sam_w_domu ale popatrz, otworzyli legalny biznes i zamiast podejsc ekonomicznie, że będą płacić podatku to lepiej skupiać się na upolitycznieniu i na ich narodowości.
dwa razy wrzucilem link klaunie.


@Sam_w_domu: o czyli zaczynamy argumentację ad personam. Jakie to przewidywalne.
Nic dziwnego, że bez zbieraniny wszelkich oszołomów, szurów, katoli, brunatnych i wszelkiej maści kiboli i narodowców to cała ta konfederacja balansuje na poziomie błędu statystycznego.

To jest jedyna pocieszająca rzecz w tej Polsce, że kuce spotyka się głównie na portalach z śmiesznymi obrazkami.
@Insib: i wlasnie to zostalo przekrecone. To nie komentujacy podeszli do kawiarni od strony politycznej tylko kawiarnia zdecydowala ze bedzie sie bawic w polityke i zrobili wystroj czy cos (nie jestem stamtad). Ciezko byc zdziwionym reakcji ludzi mieszajac sie w wiekszy konflikt.

W Polsce jest 30 milionow ludzi. Debila mijasz na ulicy srednio co 30 sekund. Pozatym w internecie bardzo prosto jest wywolac gownoburze.

Otworzyli biznes i pracuja wiec zajebiscie lepsze
@Sam_w_domu ale w innych krajach są polskie sklepy, całe biało-czerwone, flagi tez by sie znalazły. Czemu za machaniem swoją flagą w obcym państwie mam dostać w pysk?
@Insib: a co ja Ci poradze? Jedni nienawidza ukrainskiej flagi drudzy facetow z dlugimi wlosami a jeszcze inni azjatow.

Tyle ze idioci rasisci i inne szuje nie ograniczaja sie do glosowania na jedna partie (zeszlismy z tematu).

Zapoznaj sie z tym co podeslalem i sam podejmij decyzje. Sugerowanie sie wysrywami ludzi wedlug ktorych ZSRR byl spoko a stalin "did nutin uong" nie jest dobrym pomyslem.