Wpis z mikrobloga

Mało się dzieje na tagu #kwadraty to tylko chciałbym powiedzieć, że ostatnią jazdą udało mi się nas ciut przybliżyć do Warszawy i teraz "krakoski" kwadrat ma 99 vs 101 warszaffki. Ech gdzie te piękne czasy, kiedy Krk był niezagrożonym liderem... Pogoda nie zapowiada w najbliższym czasie zmiany statusu posiadania. Jeżeli ktoś jeszcze nie dołączył to zapraszamy do wspólnej zabawy.

#rower
metaxy - Mało się dzieje na tagu #kwadraty to tylko chciałbym powiedzieć, że ostatnią...

źródło: Zrzut ekranu 2023-03-06 091319

Pobierz
  • 40
@sylwke3100: no to pisz, że Tobie nie odpowiada, a nie, że nie da się jeździć.


@PrzekliniakCQ: Patrząc po tym ilu rowerzystów o tej porze roku się pojawia na drogach czy ścieżkach śmiem twierdzić że nie jestem tu żadnym wyjątkiem( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z resztą dzisiejsza pogoda jest idealnym dowodem na to - wczoraj mróz i śnieg a dziś kilka na plusie i ten śnieg się w
no to pisz, że Tobie nie odpowiada, a nie, że nie da się jeździć.


@PrzekliniakCQ:

Patrząc po tym ilu rowerzystów o tej porze roku się pojawia na drogach czy ścieżkach śmiem twierdzić że nie jestem tu żadnym wyjątkiem( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sylwke3100: patrząc na ten wpis traktujący, że nic się nie dzieje na #kwadraty ...

ponoć nie ma złej pogody...


@PrzekliniakCQ: jest, jest. To że
Jeżeli ktoś jeszcze nie dołączył to zapraszamy do wspólnej zabawy.


@metaxy: hej, to jest jakaś apka do fona z tą mapką czy jakoś inaczej zaznaczacie jakie trasy robicie na rowerze? Chciałem w tym roku trochę pojeździć, tylko jak narazie pogoda nie rozpieszcza...