Wpis z mikrobloga

@Grzesiok: Ten jak narazie wtapia sie w otoczenie. Ostatnio (wciąż nieudolnie) udają ze "nie lubią rosji ale UA..." itp. plus inne oczywiste zagrywki. Do tego od wykop2.0 pojawiło sie wiele starych nieaktywnych kont co nagle prawie wszystkie chcą zakończenia wojny i ze UA tylko prowadzi ludzi na śmierć, bo i tak nie wygra.
@obk: wydaje mi się że skasował komentarz bo napisał straszne przekleństwo i zaraz modek by się uczepił. Tezę przecież postawił dobrą
@Panas: tez nie czytałeś i nie spojrzałeś w linki, od kiedy mozna postawić dobrą tezę pod dowodami ją obalającymi.
@Panas: swieże parogodzinne konto wrzuca jakis randomowy parowyrazowy wpis z jakas grafika, przeszukałem google po tej grafice i jedyne wyniki to kilkanascie ruskich stron, zrobilem o tym ten wpis a on mi tu ze to ... no wlasnie sam widziales screena.
@noipmezc: hehe, tak, dodałeś wpis zanim sie pojawilo to zdjecie z linka, nie wszyscy sa tak glupi jak ty i potrafia sprawdzic meta strony
@obk: Nie można ruskich liter pisać? Ty sam się strolowałeś, w dodatku w swoim zacietrzewieniu nie zauważyłeś nawet że na ruskiej stronie, z której rzekomo wziąłem obraz, w prawym górnym rogu nie ma znaku. Z meta-tagami to już totalna kompromitacja i jeszcze masz czelność sugerować że to ktoś jest głupi, kiedy przerasta Cię wyszukanie obrazka i sprawdzenie daty dodania
@noipmezc: Ty w jednym miejscu juz fiołki robisz a jeszcze ci zostaje nieodpowiednie treści (promowanie substancji odurzających), obrażanie innych użytkowników, trolowanie. i podejrzenie multikonta, ale to poleci do odwołania jak sie któryś z nieogarniętych modów trafi i nie zbanuje to w odwołaniu inny juz raczej nie będzie miał wątpliwości.