Wpis z mikrobloga

Alex Albon appreciation post
Cholera jasna, jak ja tego faceta lubię i szanuję. Obok Maxa i Fernando mój ulubiony kierowca. W poprzednim sezonie potrafił 3 razy zapunktować w kompletnej taczce, a w tym na otwarcie dowozi 10 miejsce.
W mojej opinii jest jednym z najsolidniejszych kierowców w stawce i wcale bym się nie zdziwił, gdyby RedBull po odejściu Checo dał mu drugą szansę. Ma do niego wiele podobnych cech; potrafi walczyć w środku stawki, wyciągać z bolidu 110% i nie narzeka na jakość sprzętu z którym musi pracować. Nie będę również zaskoczony, jeżeli skończy na koniec sezonu przed kierowcami Haasa, AT, a także Zhou, czy Piastrim. #f1

Pobierz MrMacix - Alex Albon appreciation post
Cholera jasna, jak ja tego faceta lubię i szan...
źródło: 1677068770293
  • 8
@MrMacix: też lubię Alexa w Williamsie, ale nie zapominajmy, że tacy kierowcy jak on i Pierre wyróżniają się w ałabych i średnich maszynach, ale jeśli chodzi o topke to ich zjada presja i brakuje czegoś. Mam nadzieję, że Albon trafi kiedyś do jakiegoś średniego zespołu typu Mercedes ( xD) i powalczy o 5-6 miejsce
@MrMacix: Też go bardzo lubię, ale nie widzę go w topce. Choć nie wykluczone, że dałby radę, to dzban Marko rzucając go za wcześnie na głęboką wodę zwyczajnie go spalił. Za to teraz pachnie dużą szansą na punktowanie, o ile wygrzebanie się Williamsa z dna to nie mrzonka. Serdecznie mu życzę by FW45 nie zawiódł, Alex zasługuje na midfield