Wpis z mikrobloga

@polskie-k0rpo: miałem to samo XD jak chuop nie ma 190cm to nie ma sensu tam tego wzrostu podawać, jak się spodobasz Julce to przeboleje te 5cm ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Kiedyś miałem taka patowa sytuacje że umówiłem się z jakaś blondyna i ona PIERWSZE co powiedziała to „na zdjęciach wydawaleś się większy”.
@polskie-k0rpo: Nie miałem tindera, ale z tego co czytam to nie chce mi sie wierzyć że jest aż tak źle XD co prawda nie mam problemu z wzrostem więc się raczej nie przekonam o tym, ale jak 75% to zbyt sporo żeby to w ogóle instalować
@gregoryantoni: z resztą to przecież absurdalne że myślisz że laska myśli jak typowy gość. "o ja sama mam 162cm wzrostu więc wystarczy mi żeby mój chłopak wystarczy że będzie miał 170cm, a więc będę lajkowała od takiego wzrostu jeżeli reszta aparycji mi się spodoba" NIEEEEEE XDD
@BurzaGrzybStrusJaja: no też wychodziłem z tego założenia żeby nie wpisywać ale wtedy to w ogóle ciężko było jakąś zainteresowaną dziewczynę znaleźć na randkę, ale z drugiej strony jak nie podawałem to później były randki na randce wszystko spoko ale 2 brak :) :) :) więc stwierdziłem że #!$%@? #!$%@?ć lepiej mniej lajków i podawać wzrost
@BurzaGrzybStrusJaja:

Kiedyś miałem taka patowa sytuacje że umówiłem się z jakaś blondyna i ona PIERWSZE co powiedziała to „na zdjęciach wydawaleś się większy”. Powiedziała to laska z krzywym uzębieniem który ukrywała na zdjęciach XD


rozszczeniowość p0lek nie zna granic. dobrze że jestem w peaku swojej fizyczności bo bym chyba samobója #!$%@?ął ale nie moge bo się ubóstwiam za bycie tak wysportowanym. przecież te karyny z tindera to oczekują że przyjdzie huop
@polskie-k0rpo: to prawda ale tez nie ma się co nakręcać. Ja nie miałem tak żeby było ciężko o drugie spotkanie, może dwa razy tak miałem ze chciałem kogos zobaczyć jeszcze raz, a ta osoba widać było że nie była zainteresowana. Zazwyczaj to był po prostu obopólny ghosting albo ruchanie i tyle.