Wpis z mikrobloga

@Kremufka2137 scrubs i the office widziałem. Supernatural raczej nie moje klimaty, ale reszta jak najbardziej do rozważenia. Nie wiem czy nie dam szansy Lost, przed latami widziałem pojedyncze odcinki w tv, pamiętam, że podobało mi się. dzięki!
@soronprfbs: lost jak wsiąkniesz to po Tobie, wkręca straszliwie. Nie daj się tylko zniechęcić narzekaniem o słabym zakończeniu, imo zakończenie jest zupełnie dobre i ładnie zamyka historię.
Jeśli klimat lost Ci podpasuje to dorzuciłbym jeszcze leftovers tego samego twórcy - jest raczej krótsze niż dłuższe (3 sezony) ale to imo najlepszy serial ostatniej dekady, pięknie lasuje musk i zmusza do myślenia - ale to zarazem najcięższa pozycja z tych przeze mnie
@Kremufka2137 X files obejrzane kiedyś i niekiedy zdarza mi się odpalić, a Twin Peaks oglądałem pierwszy sezon, mega mi się podobał, ale przy drugim się poddałem, mimo, że właśnie twórczość Lyncha mi odpowiada. Tego nowego nie widziałem. Dzięki piękne za kolejne polecenia!
@Rakango Co ciekawe, niedawno rozpocząłem rodzinę Soprano i podobało mi się bardzo, ale jakoś nagle po paru odcinkach odechciało mi się oglądać. Nie jestem pewny dlaczego nawet, ale ciężko mi do tego wrócić.
@soronprfbs: nie wymieniono jeszcze The Shield, no i ewentulanie The Wire
no i gdzie Farma Clarksona ja się pytam. Wiele odcinków nie ma, ale jeden z lepszych.
Szkoda, ze apple nie masz na liście, bo najlepszy serial jaki od dawna oglądałem to Severance