Wpis z mikrobloga

@Winden Ja już wiadomości nie dostaję. Chyba czekam teraz na torbę i aktywację konta. Glovo się nie odzywa więc trochę nie fajnie z ich stront, że nie ma żadnej informacji.
@Winden Dużo obcokrajowców tam pracuje i traktuje tę robotę jak etat widocznie. Mieszkam koło Biedronki Biek, więc pojawiają się tam ludzie różnej narodowości.
Szczerze mówiąc, też nie sądziłem, że to tyle potrwa. Myślałem że maks w ciągu dwóch tygodni od złożenia papierów, podpisania umowy z glovo i partnerem będę mógł jeździć.
Widocznie na chwilę obecną nie potrzebują już kurierów, albo ludzie nie składają tak dużo zamówień.
Jestem na grupce na discordzie i
@Winden Nie. Partner pobiera swoją prowizję kiedy wypłacasz zarobione pieniądze czyli jakieś 30-40zł (zależy jaki partner)
Podobnie ze składkami - Jesteś na umowie zlecenie, a nie na umowie o pracę, a to inne warunki trochę.
No i nie zapomni o ryczałcie 8% albo 8.5% (nie pamiętam dokładnie ile) który musisz wpłacić na swój mikrorachunek od wynajmowanego pojazdu, jeśli masz więcej niż 26 lat (polecam przeczytać regulamin). Nie wiem jak to wygląda od